Fotorealist'le gayrimenkul ticaretinde fotoğrafçılık gelişiyor!

Fotorealist'le gayrimenkul ticaretinde fotoğrafçılık gelişiyor!Türkiye'de son yıllarda gayrimenkul sektöründeki gelişmelerle birlikte ilan sitelerinde yüz binlerce ilan yayınlanıyor. Bu ilanların önemli bir kısmı aydınlatıcı bilgiler veren görseller sağlamaktan uzak. Fotorealist bu ihtiyacı karşılıyor.


Gayrimenkul ticaretinde profesyonel fotoğrafçılık çözümler sunan ve tamamlayıcı olan Fotorealist, 100 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor. 


Gayrimenkul sektöründeki gelişmelerle birlikte ilan sitelerinde yüz binlerce ilanın aydınlatıcı bilgiler veren görseller olmasını sağlayan Fotorealist, etkili bir pazarlama yapabilmek için kaliteli fotoğraf çekimleri geçekleştiriyor.


Fotorealist, doğru müşterilerin ulaşması için tamamlayıcı bir bilgi olan gayrimenkulün kroki ve basit planını da sizin için hazırlıyor ve haritalar üzerinde yapacak  yer bildirimleri ile gayrimenkule yakın ulaşım noktaları, hastane, okul gibi stratejik konumları müşterilerinize kolaylıkla gösterebiliyor.


Fotorealist sayesinde potansiyel müşteriler sanal tur ile tanıtılan gayrimenkulün içinde dolaştırılabiliyor.Fotorealist İletişimTelefon: 90 0535 376 39 90

Adres: 19 Mayıs Mah. Büyükdere Cad. No:20/1 Beytem Plaza Kat:5 , Şişli - İstanbul

Web: www.fotorealist.com