French Montana, Calabasas'taki malikanesini 5.6 milyon dolara satıyor!

French Montana, Calabasas'taki malikanesini 5.6 milyon dolara satıyor! French Montana, Calabasas'taki malikanesini 5.6 milyon dolara satıyor!

Ünlü müzisyen French Montana, ünlü bir meslektaşından satın alarak bir süre yaşadığı evini 5.6 milyon dolarlara satışa çıkardı.Asıl adı Karim Kharbouch olan müzisyen French Montana, meslektaşı Selena Gomez'den satın aldığı gösterişli malikanesini 5.6 milyon dolar fiyatla satıyor.

FİYATI DÜŞÜRDÜ 

Üçüncü kez Grammy adayı olan Montana aslında bu mülkü aylar önce 6.6 milyon dolara satışa çıkmıştı. Ancak alıcı bulamayınca bu kez malikanesi için 5.6 milyon dolar talep etti.

HATIRI SAYILIR BİR GELİR ELDE EDECEK 

French Montana bu malikaneyi dört yıldan önce Selena Gomez'den 3.3 milyon dolara satın aldı. Her ne kadar fiyatını düşürse de Montana bu satıştan hatırı sayılır bir kar elde etmiş olacak.

YÜKSEK GÜVENLİK 

California'da ünlülerin gözde bölgesi arasında yer alan Calabasas'ta bulunan malikane Akdeniz tarzı inşa edildi. Mülkün en önemli özelliği gelişmiş bir güvenlik sistemine sahip olması oldu.

HER ODADA PANİK BUTONU 

Her odanın kendine ait bir panik butonu yer alıyor. Kameralı güvenlik önlemleri de mülkün bulunduğu özellikleri arasında yer alıyor.

GENİŞ YAŞAM ALANLARI 

İçinde beş yatak odası ve altı banyosu olan mülkün, oturma odası geniş bir verandaya açılıyor. Mülkün dikkat çeken yanlarından biri de geniş sinema odası yer alıyor. Burada istenirse TV de izleniyor.

EĞLENCE ODASI 

Mülkün içerisinde 1980'lerin disco'larını hatırlatan bir eğlence bölümü de bulunuyor. Spor salonu, spa da malikanenin sahip olduğu özelliklerden biri.