Katie Holmes Calabasas'taki malikanesini 4.6 milyon dolara satıyor!

Katie Holmes Calabasas'taki malikanesini 4.6 milyon dolara satıyor! Katie Holmes Calabasas'taki malikanesini 4.6 milyon dolara satıyor!

Güzel oyuncu Katie Holmes Calabasas'taki malikanesini 4.6 milyon dolara satışa çıkardı!. Holmes, malikaneyi beş yıl önce 3 milyon 795 bin dolara satın almıştı....


Katie Holmes, adını, 1998-2003 yılları arasında yayımlanan Dawson's Creek adlı dizideki Joey Potter rolüyle duyurmuştu. Diziden sonra sinemanın aranılan ismi olan Katie Holmes lüks malikanesini satışa çıkardı.

Güzel oyuncu Katie Holmes, Tom Cruise ile evliliğini bitirdikten sonra uzun süre Jamie Foxx ile birlikte oldu. Jamie Foxx'la yollarını ayıran Katie Holmes, birçok Hollywood ünlüsünün ev sahibi olduğu Calabasas'taki malikanesini satışa çıkardı.

Habertürk'te yer alan habere göre, Holmes, malikane için 4 milyon 625 bin dolar istiyor. Holmes satışa çıkardığı malikanesini beş yıl önce 3 milyon 795 bin dolara satın almıştı.

Katie Holmes Calabasas'taki malikanesi eski sevgilisi Jamie Foxx'un malikanesine de çok yakın. Güzel oyuncu, büyük ihtimalle aşk bittiği için burayı elden çıkarmaya karar verdi.

Tom Cruise’un 11.4 milyon dolarlık evi!

Katie Holmes Tom Cruise'dan kızlarına 24 bin dolarlık oyun evi!