09 / 06 / 2023

Fuzul Beşiktaş satılık!

Fuzul Beşiktaş satılık!

Firma: Fuzul Yapı

Proje: Fuzul Beşiktaş

Fuzul Yapı ve Emlak Konut GYO işbirliğinde hayata geçecek Fuzul Beşiktaş için ön talep toplanıyor. Peki projede fiyatlar ne kadar? İşte Fuzul Beşiktaş satılık daire fiyatları...Fuzul Beşiktaş satılık!
Gayrimenkul sektörüne kazandırdığı projelerle öne çıkan Fuzul Yapı, şimdi de rotayı Beşiktaş’a çevirdi. Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul'un göbeğinde inşa edilecek proje için ön talep toplanıyor.

Fuzul Beşiktaş satılık!

Fuzul Beşiktaş Konutları'nın yükseleceği arsa için Emlak Konut GYO’nun yaptığı ihaleyi Gökyal İnşaat kazanmıştı. Bununla birlikte bazı anlaşmazlıklardan dolayı proje sözleşmesi, ihalede ikinci olan Fuzul Yapı ile imzalandı.

Toplam 3 bin 357 metrekare arsa alanında hayata geçirilecek proje deprem yönetmeliğine göre inşa edilecek. 

Fuzul Beşiktaş satılık!

Fuzul Beşiktaş satılık

Fuzul Beşiktaş satılık daire fiyatları henüz açıklanmadı. Projeyle ilgili ödeme planı, fiyat listesi, teslim tarihi gibi bilgilerin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. 

Dikilitaş Mahallesi’nde yükselecek  Fuzul Beşiktaş   projesi Ata Koleji, Zincirlikuyu Metrobüs Durağı, Dora Hospital Hastanesi, Acıbadem Fulya Hastanesi, İstanbul Cerrahi Hastanesi'nin yanıbaşında konumlanıyor. 

Fuzul Beşiktaş satılık!

Fuzul Beşiktaş iletişim:
Web: http://www.fuzulbesiktas.com/
Telefon: 0212 635 34 34

Fuzul Yapı'nın Dikilitaş projesi başlıyor!

Nuran AYDIN/Emlakkulisi.com


projeye sor


https://www.ticarethaneistanbul.com/


Geri Dön