Fuzul Yapı'dan Küçükyalı Karayolları arazisinin ihalesine teklif!

Fuzul Yapı'dan Küçükyalı Karayolları arazisinin ihalesine teklif! Fuzul Yapı'dan Küçükyalı Karayolları arazisinin ihalesine teklif!

Fuzul Yapı, İstanbul’a yatırım yapmaya devam ediyor. Fuzul Yapı, İstanbul Küçükyalı'da Karayolları'na ait arazinin ihalesine de teklif verdi. Firma, Avrupa Yakası’ndan sonra Anadolu Yakası’ndaki yatırımlara da göz kırpıyor.Anadolu Yakası’nın seçkin bölgelerinden ve gelişen akslarından Küçükyalı'da yer alan ve Karayolları'na ait olan arazinin ihalesinin ikinci oturumu yapılıyor. Emlak Konut'un gerçekleştireceği ihaleye katılan firmalar arasında Fuzul Yapı da yer alıyor. 13 firmanın yarıştığı Küçükyalı Karayolları arazisinin toplam inşaat alanı 114 bin 239 metrekare, emsale esas inşaat alanı ise 128 bin 169 metrekareden oluşuyor. Dükkan, konut, ilkokul, ibadet alanı, meydan ve park alanı imarlı arsanın imar planı değişikliği 1 Nisan'da askıya çıkmıştı.


Anadolu Yakası’nda büyüme hedefi var!


Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Akbal, Türkiye'nin gelişen ekonomisine duydukları güvenle yatırımlarını büyütmek istediklerini bu nedenle İstnabul’un önemli akslarında yer alan ihalelere girdiklerini söyledi. Akbal, Bu yeri alarak sadece Avrupa Yakası’nda değil, Anadolu Yakası’nda da projelerimizle adımızdan söz ettirmek istiyoruz, önümüzdeki dönemde de büyüme hedeflerimize uygun emlak konut ihalelerine girmeyi planlıyoruz " dedi.


Fuzul Yapı’nın da içinde bulunduğu ortak girişim daha önce de Başakşehir merkezde bulunan ve 115 bin metrekarelik bir alan için düzenlenen ihaleyi kazanmıştı. 1 milyar 42 milyon TL ciro bedeli ile kazanılan ihaledeki arsada, ticari ünitelerin de dahil olduğu yeni ve büyük bir karma proje gerçekleştirecek olan Fuzul Yapı’nın projeyi 2018 yılı içinde bitirmesi ön görülüyor.
Haber Milat Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Gayrimenkul sektörünün yükselen yıldızı Fuzul Yapı, İstanbul'a yatırım yapmaya, büyük projeler inşa etmeye devam ediyor, Fuzul Yapı, Başakşehirde kazandığı dev ihaleden sonra istanbul Küçükyalı'da Karayolları'na ait arazinin ihalesine de teklif verdi, Fuzul Yapı, Avrupa Yakası'ndan sonra Anadolu Yakası'ndaki yatırımlara da göz kırpıyor.


Anadolu Yakası'nın seçkin bölgelerinden ve gelişen akslarından Küçükyalı'da yer alan ve Karayolları'na ait olan arazinin ihalesinin ikinci oturumu yapılıyor. Emlak Konut'un gerçekleştireceği ihaleye katılan firmalar arasında Fuzul Yapı da yer alıyor. 13 firmanın yarıştığı Küçükyalı Karayolları arazisinin toplam inşaat alanı 114 hin 239 metrekare, emsale esas inşaat alanı ise 128 bin 169 metrekareden oluşuyor. Dükkan, konut, ilkokul, ibadet alanı, meydan ve park alanı imarlı arsanın imar planı değişikliği 1 Nisan'da askıya çıkmıştı. 


Anadolu Yakası'nda büyüme hedefi var! 


Fuzul Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Akbal, Türkiye'nin gelişen ekonomisine duydukları güvenle yatırımlarını büyütmek istediklerini bu nedenle İstanbul'un önemli akslarında yer alan ihalelere girdiklerini söyledi. 


Akbal, Bu yeri alarak sadece Avrupa Yakası'nda değil. Anadolu Yakası'nda da projelerimizle adımızdan söz ettirmek istiyoruz, önümüzdeki dönemde de büyüme hedeflerimize uygun emlak konut ihalelerine girmeyi planlıyoruz" dedi. 


Fuzul Yapı'nın da içinde bulunduğu ortak girişim daha önce de 13aşakşehir merkezde bulunan ve 115 bin metrekarelik bir alan için düzenlenen ihaleyi kazanmıştı. I milyar 42 milyon TL ciro bedeli ile kazanılan ihaledeki arsada, ticari ünitelerin de dahil olduğu yeni ve büyük bir karma proje gerçekleştirecek olan Fuzul Yapı'nın projeyi 2018 yılı içinde bitirmesi ön görülüyor. 

Milat