Galatown‘da taksit ödemeleri taşındıktan sonra başlayacak

Galatown‘da taksit ödemeleri taşındıktan sonra başlayacak

Cer Yapı'nın Bayramoğlu'nda inşa ettiği Galatown'da taksit ödemeleri taşındıktan sonra başlayacak. projede fiyatlar 125 bin YTL ile 340 bin YTL arasında.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Cer Yapı'nın Bayramoğlu'nda 600 konut, 68 odalı butik otel, spor kulübü ve bölgenin en büyük ve tek alışveriş-eğlence merkezi içeren ilk projesi "Galatown", sahip olduğu avantajlı ödeme imkanıyla da dikkat çekiyor.

 

Yüzde 15 peşinatla 12 ay sonra teslim edilecek evlerin
kalan taksitleri ise ev bittiğinde ödenmeye başlanılacak. İstanbul'un en büyük hayvanat bahçesi ve botanik parkına, F1 pistine, havaalanına ve Sabancı Üniversitesi gibi kurumlara olan yakınlığı ile dikkat çeken Galatown proje, Bayramoğlu'nun doğasını bozmadan yapılması planlanan 4-5 katlı, deniz manzaralı konutlardan oluşuyor. Dairelerin fiyatları ise kısa bir süre için geçerli olacak avantajlı fiyat ve ödeme koşulları ile, metrekaresi 1.200 dolardan başlıyor. Toplam fiyat ise 125 bin ile 340
bin YTL arasında değişiyor. Projenin alışveriş ve eğlence merkezi, sinemaları, fitness center, sauna, squash, tenis kortları ve yüzme havuzlarıyla bölgenin çekim merkezi haline gelmesi planlanıyor.

9 ay sonra yaşama geçecek Galatown'daki ilk fazda 81 metrekare 1 yatak odalı dairelerden, 236 metrekarelik bahçe dublekslerine kadar birbirinden farklı  9 tip daire alternatifi bulunacak.

NİHAL YUVACAN/VATAN

 

 

pus