Çukurova Balkon

Garage Sale Günleri, Trump Alışveriş Merkezi’nde başlıyor!

Garage Sale Günleri, Trump Alışveriş Merkezi’nde başlıyor! Garage Sale Günleri, Trump Alışveriş Merkezi’nde başlıyor!

Mobilyadan aksesuara, ev tekstil ürünlerinden ev elektroniğine uzanan geniş ürün yelpazesive ev dekorasyonunda trendleri yansıtan koleksiyonları ile büyük ilgi gören altincicadde.com, ilk defa “Garage Sale” düzenliyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Mobilyadan aksesuara, ev tekstil ürünlerinden ev elektroniğine uzanan geniş ürün yelpazesive ev dekorasyonunda trendleri yansıtan koleksiyonları ile büyük ilgi görenaltincicadde.com, ilk defa “Garage Sale” düzenliyor.


Ürünlerin yüzde 90’lara varan indirim oranlarıyla satışa sunulacağı “Altıncı Cadde Garage Sale Günleri”, evinde tarzını göstermek isteyen herkesi  Eylül ayı itibariyle Trump Alışveriş Merkezi’ne bekliyor.


Ev dekorasyonunda şık, seçkin ve rahat alışverişin adresi Altincicadde.com, online alışveriş konforunda dünya dekorasyon trendlerini ve yepyeni tasarımları tüketicilerle buluşturmanın yanı sıra düzenlediği kampanya ve özel indirimleriyle de adından söz ettiriyor.


Evine özen gösteren herkesin düzenli olarak takip ettiği ve fırsatlarından yararlandığı altincicadde.com’un merakla beklenen ve ilk defa gerçekleştireceği Garage Sale etkinliği Eylül ayında Mecidiyeköy’de yer alan Trump Alışveriş Merkezi’nde başlıyor!


Evine neşe ve tarz katmak isteyenlere büyük fırsat!


Eviniz ve sevdikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tasarım ürünler Eylül ayında   “Altıncı Cadde Garage Sale” satışa çıkacak. En yeni, en farklı, en tasarım ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olacağınız Garaga Sale Günleri sizin için kaçırılmayacak fırsatlar sunacak. Tüketiciler ürünlere dokunarak, deneyimleyerek alma şansına sahip olacak.


Orijinal tasarımlar, exclusive ürünler ve ithal koleksiyonlardan oluşan ürünlerini farklı konsept ve temalarla müşterilerinin beğenisine sunan altincicadde.com, Garage Sale Günleri’nde ağırlıklı olarak özel ithal ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine yer verecek.