Gardens of Babylon`da evini kiralayan yatırımını 7 yılda geri alacak

Gardens of Babylon`da evini kiralayan yatırımını 7 yılda geri alacak

Çakırlar İnşaat'ın dünyanın 7 harikasından biri olan Babil'in Asma Bahçeleri'nden esinlenerek Bodrum'da başlattığı Gardens of Babylon , alıcılara yatırımlarını 7-8 yıl içinde geri alabilme fırsatı sunuyor.Satışların yüzde 80'i tamamlanan projede rezidanslar istenilen dönemler için günlük 300 ile 500 euro arasında kiraya verilebiliyor


Bodrum'da Çakırlar Şirketler Grubu tarafından Babil'in Asma Bahçeleri'nden esinlenilerek hayata geçirilen Gardens of Babylon projesi, konut alıcılarına yatırımlarını 7 ila 8 yıl arasında geri alabilme ve hatta kar edebilme fırsatını sunuyor. 102 rezidans ve 22 odalı bir butik otelden oluşan projede butik otelde odaların gecelik fiyatı 500 euro. Projede rezidanslar ise istenilen dönemler için günlük 300 ile 500 euro arasında kiraya verilebiliyor. Sağlanan getirinin ise yüzde 75'i ev sahibine ait. Örneğin, 187 bin euroya 76 metrekare 1+1 satın alan biri, günlük 300 eurodan 1 yıl süresince 25 bin euro kazanmış oluyor. 7 yıl bu şekilde işletirse evi kendini geri ödemiş oluyor. Normalde bu süre 15 yılı buluyor. Satışların yüzde 80'inin tamamlandığı projede 76 metrekare 1+1'den 177 metrekare 3+1'e evlerin fiyatı 187 bin ile 420 bin euro arasında değişiyor. Proje kapsamında konferans salonları, detoks, botoks, antiaging, diş estetiği, zayıflama kürü ve göz tedavisi gibi bazı sağlık hizmetlerinin verileceği bir SPA merkezi olacak.


Resimaltı:


7 ayrı oda konsepti var


Butik otel, Roma, Osmanlı, Mısır, Uzakdoğu, İngiliz, Babil ve Hint tarzı odalardan oluşacak. Rezidans ve butik otel odalarında yaratılan 7 ayrı konsept ve buna uygun 7 ayrı dekorasyon seçeneği ile beğeniye sunulacak. Ayrıca proje dünya mutfaklarından 7 ayrı restoran seçeneğini de içinde barındıracak. 24 saat oda servisi, teknik servis, güvenlik vs. hizmetlerin verildiği projede ayrıca haftada 2 defa house keeping hizmeti sunuluyor.


NİHAL YUVACAN