b-fit Spor Merkezi, Ortadoğu'da yeni şubeler açmaya hazırlanıyor!

 b-fit Spor Merkezi, Ortadoğu'da yeni şubeler açmaya hazırlanıyor!Türkiye'de altı yılda 208 şubeye ulaşan b-fit Spor Merkezi, gözünü Ortadoğu'ya dikti. Katar, Lübnan ve Kuveyt gibi ülkelerde de şube açmak üzere çalışmalar yürüten b-fit, 30 dakikalık programıyla Arap kadınlarını inceltecek.


Girişimci Bedriye Hülya’nın yurtdışında görüp Türkiye ’ye de getirdiği b-fit Spor Merkezi, sadece kadınların üye olabildiği ve Türkiye ’de 6 yılda 208 şubeye ulaşan bir kurum. Salon bu sefer Ortadoğulu kadınları markaja aldı. Katar, Lübnan ve Kuveyt gibi ülkelerde de şube açmak üzere çalışmalar yürüten b-fit, 30 dakikalık programıyla Arap kadınlarını inceltecek. Kadınlar için 30 dakikalık bir programla zayıflama imkânı sağladıklarını ve ilgi gördüklerini ifade eden b-fit Kurumsal İletişim Uzmanı Evrim Seval, “ Türkiye ’de bir ilk olan ve sadece 30 dakikalık egzersiz programıyla kadınları hızlı ve etkili spor yapmaya yönlendiriyoruz” diye konuştu. 


Engelleri kaldırdılar 

b-fit aynı zamanda Zihinsel ve Bedensel Engelli Çocuklar (ZİBEÇ) projesini hayata geçirerek ZİBEÇ Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı’ndaki çocukların katıldığı yıl sonu dans gösterisi sunumuna da yoğun biçimde hazırlanıyor.

 Rad ikal