28 / 11 / 2023

'Gidin dolarınızı satın!' diyen İslam Memiş'ten yeni açıklama! Düzen bozuldu şimdi bunlar olacak...

'Gidin dolarınızı satın!' diyen İslam Memiş'ten yeni açıklama! Düzen bozuldu şimdi bunlar olacak...

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) TL ticari krediler için yeni kararının açıkladı. Kararın ardından  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten yeni açıklama geldi....Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) yeni kararını açıkladı. Bununla birlikte döviz kurlarında hızlı bir düşüş yaşanıyor. Dolar 14,49 TL'yi, gram altın 968 TL seviyesinde işlem görüyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş BDDK kararını değerlendirdi ve yeni düzeni açıkladı.

Haftanın ilk işlem gününde BDDK'nın kararı sonrasında finansal istikrarı destekleyici adımı sonrasında dolar/TL de yaklaşık yüzde dört düşüş yaşandı. Dolar kuru ile birlikte altında da düşüş yaşandı. Gram altın 968 TL seviyesini gördü.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön