Çukurova Balkon

Gizem Mobilya yeni koleksiyonunu görücüye çıkardı!

Gizem Mobilya yeni koleksiyonunu görücüye çıkardı! Gizem Mobilya yeni koleksiyonunu görücüye çıkardı!

Gizem Mobilya, yatak odası, yemek odası, tv üniteleri, oturma grupları, salon takımları, bebek ve genç odalarının yanı sıra aksesuar koleksiyonlarıyla evin her alanı için modern, avangart ve retro stillerinde çözümlere sunuyor.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!1955 yılından bu yana faaliyet gösteren Gizem Mobilya, yatak odası, yemek odası, tv üniteleri, oturma grupları, salon takımları, bebek ve genç odalarının yanı sıra aksesuar koleksiyonlarıyla evin her alanı için modern, avangart ve retro stillerinde çözümlere sunuyor. Karabağlar ve Kısıkköy mağazalarında hizmet sunan Gizem Mobilya, Pier Cardin'in bebek ve genç odalarını da mağazasında sergiliyor. 


Fransız ve İtalyan mimarların çizdiği, hepsi patentli 14 ayrı bebek ve genç odası takımını da mağazasında tüketicilerin beğenisine sunan Gizem Mobilya, çocuk sağlığına duyarlı malzemeleri ve işçiliği ile beğeni topluyor. Mobilyaları evrendeki renklerin uyum ve ahenginden ilham alarak tasarladıklarını dile getiren firma yetkilileri, "Beyaz, krem rengi, lake ve ceviz ağırlıklı mobilya üretimi yapıyoruz. Aksesuarda ise tercihimizi fuşya, fıstık yeşili, limon sarısı gibi cesur renklerden yana kullanıyoruz. Yenilikçi bakış açısıyla yaşam alanlarında konfor sunan firmamız, evlerinde keyifli değişiklikler yapmak isteyenleri bekliyor" diye konuştu. 


Yeni Asır