Gizli Vadi Evleri'nde 99 bin YTL'ye! 36 villa!

Gizli Vadi Evleri'nde 99 bin YTL'ye! 36 villa!

Gümüşlük'e sadece birkaç dakika mesafedeki Gizli Vadi Evleri'nde fiyatlar 99 bin YTL'den başlıyor.


Propa İnşaat, Bodrum'da bir ev sahibi olmayı çok isteyen, ancak bu hayalini gerçekleştiremeyen aileler için çok özel fiyatlar ve ödeme koşullarıyla bir kampanya uyguluyor.

Bodrum'daki Royal Resort ve Gizli Vadi Evleri projelerinde, tamamı bitmiş ve oturulmaya hazır 30 kadar konutu satışa çıkaran Propa İnşaat, bugüne kadar gerek fiyatı gerekse ödeme koşulları nedeniyle Bodrum'dan ev almanın hayal olduğunu düşünenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Tuzla'da inanılmaz bir manzaraya sahip Royal Resort Villaları için daire fiyatına müstakil villa kampanyası uygulanıyor. Özel ödeme koşullarıyla tüketicilerin beğenisine sunulacak olan bu projede fiyatlar 145 bin YTL'den başlıyor. Gümüşlük'e sadece birkaç dakika mesafede bulunan Gizli Vadi Evleri'nde ise tüketicilere adeta bir oda fiyatına daire sunuluyor. Projede fiyatlar 99 bin YTL'den başlıyor.

Bodrum Hisar mevkiinin enfes bir noktasında, uçsuz bucaksız deniz ve adalar manzarasının karşısında konumlanan Royal Resort projesi, 38 adet dubleks villadan oluşuyor. Yöreye özgü doğal taş kaplama ve duvarlarda uygulanan Osmanlı kiremitleri ile oluşturulmuş aydınlatmalı nişlerle gece ve gündüz ayrı güzel görünen evler, zengin peyzajı ile de fark yaratıyor. Projede; spor alanları, yürüyüş parkurları, yarı olimpik yüzme havuzu, özel geri dönüşüm arıtma sistemi bulunuyor.

Gümüşlük'te tam panoramik deniz ve adalar manzaralı Gizli Vadi Evleri, 18 adedi çatı teras kullanımlı penthouse, 18 adedi ise özel bahçe kullanımlı 2'şer katlı toplam 36 adet villa daireden oluşuyor.  Yüzme havuzu, otoparkı ve güvenliği olan siteye ulaşım da çok kolay.

Tel: 0 212 347 02 89 

www.propa.com.tr