02 / 07 / 2022

Gölcük Sevgi Evleri'nin inşaatında sona gelindi!

Gölcük Sevgi Evleri'nin inşaatında sona gelindi!

Sevgi Evleri Projesi çalışmalarının son aşamasına gelindi. Bu proje ile kimsesiz çocukların güvenilir bir yerde kalmaları, sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşam sürebilmeleri amacıyla, yapımı tamamlanacak Sevgi Evleri önemli bir amaca hizmet edecek.
Saraylı yolu üzerinde yapımına başlanılanı Sevgi Evleri Projesi çalışmalarının son aşamasına gelindi. Bu proje ile kimsesiz çocukların güvenilir bir yerde kalmaları, sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşam sürebilmeleri amacıyla, yapımı tamamlanacak Sevgi Evleri önemli bir amaca hizmet edecek. Sevgi Evleri Projesiyle 150 çocuğun yapılacak olan bu evlerde kalması  planlanıyor. Vatandaşlarımız böyle projeleri takdirle karşılayıp bu tür yararlı projelerin devam etmesinin en büyük arzuları olduğunu ifade ediyorlar.  İnşaat bitimininde son aşamasına geldiği yetkililerce belirtiliyor.

 

Çocuklarımız Geleceğe Güvenle Bakacak

 

Bu önemli  Proje hakkında bir açıklamada bulunan Başkan Ellibeş, " Biz her zaman halkımızın isteklerini dikkate aldık. Bu doğrultuda sözünü verdiğimiz projeleri her zaman hayata geçirdik, geçirmeye de devam ediyoruz. Hiçbir zaman halkımızın bize olan güvenini sarsmadık, daha da güçlendirdik. Çünkü çalışmalarımızda bize daima güç veren onların desteğidir. Bu anlamda vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda Sevgi Evleri Projesi son aşamasına geldi. Gençlerimizin geleceğe güvenle bakabilecekleri sıcak ortamda yaşamlarını sürdürebilmelerini sağlamak bizim en büyük hedeflerimizdendir. Bunu da başarmanın ve böyle bir eseri onlara kazandırmanın mutluğu içindeyiz," diyerek sözlerini tamamladı.Gölcük Belediyesi