Gölcük'e yürüyüş yolu geliyor!

Gölcük'e yürüyüş yolu geliyor!Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından Gölcük Yeni Yazlık Başöğretmen Caddesi’nde yürüyüş yolu yapım işi ihalesi, Büyükşehir İhale Salonu’nda gerçekleştirildi.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Gölcük Yeni Yazlık’ta bulunan yürüyüş yolu düzenlemesi için ihale düzenledi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından Gölcük Yeni Yazlık Başöğretmen Caddesi’nde yürüyüş yolu yapım işi ihalesi, Büyükşehir İhale Salonu’nda gerçekleştirildi.

 

5 FİRMA TEKLİF VERDİ

Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında yapılan ihaleye 5 firma teklif verdi. İhalede en yüksek teklif 1 milyon 423 bin TL ile Nafia İnşaat tarafından verilirken, en düşük teklif Ufuk Çınar Tasarım firmasından 1 milyon 96 bin TL ile verildi. İhale sonucu komisyon değerlendirmesinden sonra açıklanacak.

 

YÜRÜYÜŞ YOLU DÜZENLENECEK

İhale kapsamında Gölcük’te bulunan Yeni Yazlık Başöğretmen Caddesi’nde 1195 metre uzunluğunda baskı beton yürüyüş yolu yapılacak. Ayrıca alana 8 adet kamelya konulacak.

 

FİRMA                                                          TEKLİF

Ufuk Çınar Tasarım                         1 milyon 096 bin TL

Gersut İnşaat                                    1 milyon 129 bin TL

Söğüt Mühendislik                           1 milyon 146 bin TL

Fatih Şanioğlu+Nur İnşaat               1 milyon 327 bin TL

Nafia İnşaat                                      1 milyon 423 bin TLKocaeli Büyükşehir Belediyesi