gölcük projeleri

gölcük projeleri

Gölcük Belediye Mayıs ayı Meclis Toplantısı'nın Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Ellibeş, "Battı çıktı projesi karayolları tarafından onaylandı.

Gölcük Mahalle Konağı'nda sona gelindi!

Gölcük Belediyesinin önem verdiği projelerinden olan ve yapımı tamamlandığında çok amaçlı kullanılacak olan Yazlık Mahalle Konağı projesi inşaatında sona yaklaşılıyor.

Gölcük'e yürüyüş yolu geliyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından Gölcük Yeni Yazlık Başöğretmen Caddesi’nde yürüyüş yolu yapım işi ihalesi, Büyükşehir İhale Salonu’nda gerçekleştirildi.

Hasan Basri Güzeloğlu Gölcük'teki projeleri anlattı!

Gölcük İlçe Koordinasyon Toplantısı’nda konuşan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan projelerini anlattı. Toplam 42 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projeler bunlar;

Gölcük Halıdere'ye fizik tedavi merkezi yapılacak!

Gölcük Belediye Meclisi toplantısında Halıdere'yi canlandıracak müjde verildi. Halıdere'ye bir fizik tedavi merkezi yapılacak. Gölcük Belediye Meclisi'nin aylık toplantısı önceki gün meclis toplantı salonunda gerçekleşti.

Gölcük'te kentsel dönüşümde ölçümler başladı!

Gölcük'te kentsel dönüşümde ölçümler de başladı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığından gelen harita mühendislerinden oluşan dört kişilik ekip bu hafta durum tespiti yapmak için sahaya indi.

Gölcük'te kentsel dönüşüm kabul gördü!

Mehmet Ellibeş, Gölcük Kentsel dönüşüm Projesinin sağlıklı bir şekilde başlaması amacıyla Kamuoyuna yönelik yaptığı Basın toplantısı sonrasında İlçedeki Siyasi Partilerden sonra STK'lar ve Esnaflarla Gölcük Belediye Meclis Salonunda bir araya geldi.

Gölcük'te kentsel dönüşüm başlatıldı!

Gölcük'te kentsel dönüşüm başlatıldı. MARMARA Bölgesi'ni sarsan 17 Ağustos 1999 Depremi'nin merkez üssü Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'nin modern ve daha yeni yapılara kavuşması için kentsel dönüşüm başlatıldı.

Gölcük'ün 4 yıllık strateji planı tartışıldı!

Gölcük Belediyesi Ekim ay Meclis toplantısının 2. oturumu gerçekleşti. Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in başkanlığında toplanan meclis 2015 yılı bütçesini ve Gölcük'ün 4 yıllık stratejik planını tartıştı.

Gölcük Donanma Komutanlığı arazisinde çevre düzenleme çalışmaları başladı!

Gölcük Donanma Komutanlığı arazisi güzelleşiyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında Gölcük Donanma içerisinde çevre düzenlemesi işi gerçekleştiriyor.

Gölcük’te otopark çalışmaları başladı!

Başkan Vekili Özak, “Gölcük’te otopark çalışmalarımız başladı. Otoparklar için istimlakları gerçekleştiriyoruz. Katlı otopark için bir yandan proje çalışmaları sürüyor. Çalışmalar tamamlandığında Gölcük’te otopark sorunu hafifleyecek” dedi

Gölcük Sanayi Sitesi'nin yüzde 70'i tamamlandı!

Gölcük Belediyesi'nin vizyon projeleri arasında yer alan ve kentsel dönüşüm projesi içinde bulunan Yeni Sanayi Sitesi inşaatı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Gölcük'te ulaşım projeleri devam ediyor!

Gölcük Belediye Mayıs ayı Meclis Toplantısı'nın Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Ellibeş, "Battı çıktı projesi karayolları tarafından onaylandı.

Gölcük'e 3 yeni meydan!

Gölcük Belediyesi Projeleri kapsamında Tarih Koridorunun da içinde yer alan Yukarı Değirmendere Kent Meydanı, Saraylı Kent Meydanı ve İhsaniye Kent Meydanı bitirilerek yeni görünümüyle vatandaşların beğenisine sunuldu.

Gölcük'te hangi yatırımlar yapıldı?

Gölcük Belediyesi, tüm ilçeye yönelik ana hizmetlerin yanında şehrin her köşesine, ihtiyaca göre farklı tesisler de inşa ediyor, işte Gölcük'te hayata geçirilen o yatırımlar...

Ödemiş Gölcük'e yeni rekreasyon alanı!

İzmir'in Ödemiş İlçesi Gölcük Mahallesi'nde hayata geçirilen Göl Kenarı Rekreasyon Projesi ile yeni spor alanları, yürüyüş yolları ve paten pisti vatandaşların hizmetine sunulacak.

Gölcük Asar Deresi Kavşağı'nda çalışmalar başladı!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, Gölcük Asar Deresi Kavşağı’nda uygulama çalışmalarına başladı.Proje Hisar deresinin D-130 Karayolu’ndan körfezdeki buluşma noktasına kadar yapılacak yan bağlantı yollarını ve dere ıslahını kapsıyor.

Gölcük Panayır mahallesinin altyapısı yenileniyor!

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinin kırsal kesiminde yer alan ve doğası ile dikkat çeken Yazlık Panayır Mahallesinin sağlıklı atıksu altyapısına kavuşması için çalışmalara başlanıldı.

Gölcük'te 40 milyon lira yatırımla 8 yeni okul inşa edilecek!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Gölcük'te bu yıl yaklaşık 40 milyon lira yatırımla 8 yeni okulu eğitime kazandırıyoruz. Böylece, 1999 depreminden sonra ilçedeki bütün okullarımızı yenilemiş olacağız" dedi.

Gölcük'te kentleşme yüksek kesimlerde arttı!

17 Ağustos Depremi'nin ardından Gölcük'te kentleşme, ilçemizin yukarı kısımlarına doğru devam ediyor. Yeni konutlar, ilçe merkezindense yukarı kesimlerde daha fazla yapılıyor.

İzmir Asarlık Gölcük Mahallesi'nde kentsel dönüşüm başlamalı!

Menemen'in Sesi Gazetesi muhtarlarla başladığı “Mahallenizin Sesi” projesi kapsamında Asarlık Gölcük Mahalle Muhtarı Yakup Görceğiz'i Menemen Medya Merkezi'nde ağırladı. Görceğiz, Asarlık Gölcük Mahallesi'nde dönüşümün başlaması gerektiğini belitti.

Gölcük Tabiat Parkı'na Europark Projesi uygulanacak!

Milli Parklar 6. Bölge Müdürü Adnan Yılmaztürk, Gölcük Tabiat Parkı'nda uygulanacak 'Europark' projesinin onay sürecinde olduğunu belirtti. Yılmaztürk, "Proje içerisinde bir Macera Parkı, bisiklet parkurları var.

Gölcük Yaylası Rekreasyon Alanı için çalışmalar başlıyor!

Ödemiş Belediyesi'nce başlatılan Gölcük Yaylası 1. Etap Rekreasyon Projesi'ne mevsimsel nedenlerle çalışmalara ara verilirken çalışmaların hava koşullarının elverişli hale gelişinin ardından hız kazanması bekleniyor.

Gölcük Mahalle Konağı'nın inşaatında sona gelindi!

Gölcük Belediyesinin önem verdiği projelerinden olan ve yapımı tamamlandığında çok amaçlı kullanılacak olan Yazlık Mahalle Konağı projesi inşaatında sona yaklaşılıyor.

gölcük projeleri Haberi

gölcük projeleri


Gölcük Belediye Mayıs ayı Meclis Toplantısı'nın Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Ellibeş, "Battı çıktı projesi karayolları tarafından onaylandı. Uygulama projesi altı ay içerisinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak. Daha sonra ihaleye çıkacak.


Gölcük Belediye Meclis Toplantısı bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı. Gündemin birinci, ikinci, üçünü ve dördüncü maddeleri belediye meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi.


BATTI ÇIKTI ONAYLANDI

Başkan Ellibeş, "Battı çıktı projesi karayolları tarafından onaylandı.Uygulama projesi altı ay içerisinde  Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak. Daha sonra ihaleye çıkacak. Battı- çıktı Gölcük belediyesi önünden başlayacak Fatih Caddesi'ne kadar olacak. Işıklar kaldırılacak. Artık Gölcük şehir için geçişi rahatlatlayacak. D-130 karayolu olduğu belli olacak. Bizler de bu proje sayesinde şehir trafiğini rahatlatma hedefindeyiz" dedi.


SANAYİ İÇİN ADIM ATTIK

Başkan...