Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim!

Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim!

Firma: Ceylan İnşaat

Proje: Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları


Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim için 444 70 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ödeme planı kapsamında 36 ay 0 faiz avantajı sağlayan proje Bağdat Caddesi'nde 500 metre uzaklıkta bulunuyor.


Daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanan  Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları   Ceylan İnşaat  imzası taşıyor. Projede teslimlerin 2017 yılında yapılması planlanıyor.


Muhteşem Yeni Yüzyıl Evleri İstanbul'un Kadıköy ilçesine bağlı Göztepe'de inşa ediliyor. Projede dairelerin büyüklükleri 91 metrekareden başlıyor, 205 metrekareye kadar ulaşıyor.


Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim numarası 444 70 16 olarak belirlendi. Toplam 192 daire, 9 ofis ve 6 ticari üniteden oluşan proje 3 bin 339 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.


Muhteşem Yeni Yüzyıl Kadıköy'de daireler 480 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede 36 ay vade farksız taksit imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.


Ceylan İnşaat Muhteşem Yeni Yüzyıl Evleri Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı'na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda'ya 750 metre uzaklıkta hayata geçiriliyor. 


Muhteşem Yeni Yüzyıl sosyal donatı alanları; mini sinema salonu, sauna, kapalı ve açık yüzme havuzları, buhar odası, meyve bahçesi,yürüyüş parkuru, çocuk yüzme havuzu, şok havuzu, kapalı otopark, hamam, fitness center, mini futbol, kamelya alanı, oyun parkı, SPA, basketbol ve tenis sahalarından oluşuyor. 


Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim

Tel: 444 70 16 

Web: www.muhtesemyyk.com 

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor