Ceylan İnşaat Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim!

Ceylan İnşaat Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim! Ceylan İnşaat Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim!

Firma: Ceylan İnşaat

Proje: Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları

Ceylan İnşaat Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim için 444 70 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Toplam 192 adet daireden meydana gelen projede konut teslimlerinin 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.Dairelerin büyüklükleri 91 ile 204 metrekare arasında farklılık gösteren Muhteşem Yeni Yüzyıl Evleri İstanbul Kadıköy - Göztepe'de inşa ediliyor. Proje  Ceylan İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor.


Ceylan İnşaat Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim numarası 444 70 16 olarak belirlendi. Fenerbahçe Stadı ve Bağdat Caddesi'ne 500 metre uzaklıkta olan proje 3 bin 339 metrekare arsa alanına sahip.


Daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanan Muhteşem Yeni Yüzyıl Kadıköy'de konut teslimleri 2017 yılında yapılacak. Ön satışları devam eden proje 25 Mayıs Pazartesi günü satışa sunulacak.


Göztepe Muhteşem Yeni Yüzyıl'da meyve bahçesi, mini futbol,  voleybol, buhar odası, tenis sahaları, kamelya alanı, fitness center, kapalı otopark, hamam, mini sinema salonu, kapalı ve açık yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, basketbol, şok havuzu, SPA, sauna oyun parkı, yürüyüş parkuru gibi sosyal yaşam alanları bulunuyor.


Ceylan İnşaat Muhteşem Yeni Yüzyıl iletişim

Tel: 444 70 16 

Web: www.muhtesemyyk.com 

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor