02 / 02 / 2023

Gram altın yeni rekor geliyor! İslam Memiş açıkladı, erken davrananlar kafasını taşlara vuracak

Gram altın yeni rekor geliyor! İslam Memiş açıkladı, erken davrananlar kafasını taşlara vuracak

Ünlü Piyasa Uzmanı İslam Memiş, altın ve gümüş için verdiği tavsiyelerle vatandaşı sevindirdi. 2023 yılında ralli olacağını ifade eden Memiş, tek tek altın ve gümüşün göreceği seviyeleri paylaştı. Peki gram altın ne kadar olacak? İşte tüm detaylar...Altının baskı altında olduğunu her fırsatta açıklayan İslam Memiş, artık yeni rekorların geleceğini ifade etti. İlk olarak 1100 lirayı test edeceğini ifade eden Memiş, sırayla altının çıkacağı rakamları açıkladı.

FED'İN ARALIK FAİZ KARARI ALTINI VURACAK
Amerika Merkez Bankası'nın (FED) Aralık ayı faiz kararı beklentisini açıklayan İslam Memiş, FED'in 50 baz puan artışına gidebileceğini belirtti. Faiz kararı sonrasında baskı altında olan altın ve gümüşün rekor seviyeleri göreceğini belirten Memiş, yatırımcıyı mutlu etti.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön