05 / 07 / 2022

Gram altında nokta atışı tahminleri olan Murat Özsoy altın için yeni tahmini açıkladı! Altın yatırımcıları dikkat

Gram altında nokta atışı tahminleri olan Murat Özsoy altın için yeni tahmini açıkladı! Altın yatırımcıları dikkat

Altın fiyatları yükselmeye devam ediyor. Enflasyona endeksli tahvilden sonra altın fiyatları ne olacak? Ünlü uzman Murat Özsoy, açıkladı. İşte detaylar...Amerikan Merkez Bankası FED’in faiz artırımı kararı sonrası yaklaşık beş ayın sonunda dalgalanma yaşayan dolar yatırımcıları tedirgin etmeye devam ediyor.

Vatandaşların gözü kulağı ise ekonomistler ve uzmanlardan gelecek olan uyarılarda. Bir uyarı ve öngörü de ünlü finans uzmanı Murat Özsoy’dan geldi.

Özsoy, altın için en kritik seviyeyi açıkladı. Bu kritik seviyenin yanında, kısa zaman içerisinde altının göreceği fiyatı da dile getirdi.

Özsoy, ons altın için bu hafta artıda kapatılacağını öngörürken, bu hafta açıklanması beklenen enflasyona endeksli tahvil için gram altında düşüş yaşanabileceğini dile getirdi. Eğer ki yeni açıklanacak olan tahvilin bir iyileştirme yapacağını görür isek bunun kalıcı olmayacağını düşünüyor.

Gram altında nokta atışı tahminleri olan Murat Özsoy altın için yeni tahmini açıkladı! Altın yatırımcıları dikkatSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.