01 / 10 / 2022

Gram ve ONS altın için flaş tahmin! Hemen koşmayan bin pişman olur! ‘1-2 hafta içinde…’

Gram ve ONS altın için flaş tahmin! Hemen koşmayan bin pişman olur! ‘1-2 hafta içinde…’

Gram altın ve ons altın fiyatları yatırımcıların odağında yer alırken, gözler yarınki Fed toplantı tutanaklarına çevrildi. “Altın fiyatları düşecek mi? Yükselecek mi?” sorusu araştırılırken iki yeni tahmin yapıldı.Gram altın ve ons altın fiyatları yatırımcıların odağında yer alırken, gözler yarınki Fed toplantı tutanaklarına çevrildi. “Altın fiyatları düşecek mi? Yükselecek mi?” sorusu araştırılırken iki yeni tahmin yapıldı. 

Gram altın 1600 lira olacak! Piyasa Kahini İslam Memiş'in verdiği tarih yaklaşıyor

ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Eylül ayı toplantısında faiz oranlarını 50 baz puan  artırabileceğine dair artan beklentilere rağmen, küresel piyasalar sınırlı da olsa iyi performans göstermeye devam etti. Asya ve ABD'de dün açıklanan Makroekonomik veriler, ekonominin yavaşladığını ve risk bilincinin arttığını gösterdi. Bu arada, Çin Halk Bankası'nın (PBoC)  faiz indirimi piyasa üzerinde olumlu bir etki yaratırken, verilerin ABD emlak sektöründe yavaşlama ve düşen fiyatları göstermesiyle borsa yükseliş eğilimindeydi.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön