01 / 07 / 2022

Altının kokusunu alan adam İslam Memiş'in dediği çıktı! Gram altın ve ons altın fiyatlarında son dakika gelişmesi

Altının kokusunu alan adam İslam Memiş'in dediği çıktı! Gram altın ve ons altın fiyatlarında son dakika gelişmesi

Altın ve piyasalar uzmanı İslam Memiş, gram altın ve ons altın hakkındaki tahminlerini tutturdu. Gram altın ve ons altın birbirine paralel mi? İşte detaylar...Altın karşısında Türk Lirası değer kaybetmeye devam ediyor. Yatırımcılar ve vatandaş ise tedirgin durumda.
Altın ve piyasalar uzmanı İslam Memiş, öngörülerine ve uyarılarına kaldığı yerden devam ediyor.
Daha önce öngörüleri ve tahminlerinin tuttuğunu kanıtlayan Memiş sosyal medya hesabı Twitter’dan bir paylaşımda bulundu.

Altının kokusunu alan adam İslam Memiş in dediği çıktı! Gram altın ve ons altın fiyatlarında son dakika gelişmesiSorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.