Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu'da sıfır faizle! 315 bin TL'ye!

Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu'da sıfır faizle! 315 bin TL'ye!

Firma: Gül İnşaat

Proje: Kavaklı Konakları


Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu projesi kapsamında yer alan konutlar için faiz uygulanmadan vadelendirme seçeneği sunuluyor. Kavaklı Konakları projesi kapsamında fiyatları 315 bin TL'den başlıyor


Kavaklı Konakları projesi, İstanbul'un Avrupa Yakası içinde Beylikdüzü Yakuplu'da inşa ediliyor. Kavaklı Konakları Yakuplu projesi,  Gül İnşaat  tarafından yükseliyor. 


Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu satış fiyatları 315 bin TL'den başlıyor. Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu kapsamında 276 konut bulunuyor. 


Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu 17 blok halinde yükseliyor. Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu satılık daireleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve de 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 


Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu


Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu kapsamında dairelerin alanları 123 metrekareden başlıyor ve 180 metrekareye kadar yükseliyor. 


Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu fiyat listesi!

2 oda 1 salon konutların fiyatları 299 bin TL ile 336 bin TL arasında,

3 oda 1 salon konutların fiyatları 394 bin TL ile 436 bin TL arasında,

4 oda 1 salon konutların fiyatları 467 bin TL ile 515 bin TL arasında değişiyor


VİDEO:  Bu haberle ilgili videoyu EMLAKKULİSİ.TV'de izlemek için tıklayın


Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu ödeme koşulları kapsamında 120 aya kadar vadelendirme yapılıyor. Projede yüzde 10 peşinat ödemesi sonrasında anahtar teslimde yüzde 14 ödeniyor ve geri kalan kısım 72 ay faizsiz vadelendiriliyor. 


Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu teslim tarihi 2014 Haziran olarak belirlendi. Projede oyun alanları, yüzme havuzu, otopark, dinlenme alanları, fitness center ve spor alanları bulunuyor. 


Gül İnşaat Kavaklı Konakları Yakuplu iletişim

Telefon: 0212 876 29 00

Web adresi: www.gulyapi.eu


projeye sor