Gülpark Suits satılık daire!

Gülpark Suits satılık daire!


Firma: Gül Yapı - Çebi Yapı - Liv Yapı

Proje: Gülpark Suits Sefaköy


Toplam 15 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen proje TEM’e 4.5 kilometre kadar uzaklıkya bulunuyor. Gülpark Suits satılık daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı.


Sosyal kullanım alanları arasında projede yüzme havuzu, hamam ve sauna, 7/24 özel güvenlik sistemleri, otopark, mağazalar, kafeterya, teras bahçeleri ve süs havuzları yer alıyor.


Toplam 15 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen proje Gül Yapı, Çebi Yapı ve Liv Yapı ortaklığında hayata geçiriliyor. Proje İstanbul Sefaköy'de yükseliyor.


Ulşaım bilgisi kapsamında proje TEM’e 4.5 kilometre, hastaneye 500 metre, E-5 Karayolu'na, 212 Alışveriş Merkezi'ne ve Atatürk Havalimanı’na 3 kilometre, okula 400 metre ve çevre restoranlara 200 metre uzaklıkta bulunuyor. 


Toplam 45 adet daire, 11 adet dükkan ve 1 adet süper marketten meydana gelen projede dairelerin tipleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.


Gülpark Suits satılık daire fiyatları metrekare birim bazı 3 bin 500 TL'den başlıyor ve 4 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projedeki dairelerin teslimleri 1 yıl sonra yapılması planlanıyor.


Adres: İnönü Mahallesi Maslak Çeşme Cad. No:1 Küçükçekmece Sefaköy / İstanbul (Polis Karakolu Yanı)


Telefon: 0212 471 0 420

Web: www.gulparksuits.com

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com 


projeye sor