07 / 12 / 2022

Gümüş can çekişiyor! Son dakika gümüş fiyatları 29 Eylül 2022

Gümüş can çekişiyor! Son dakika gümüş fiyatları 29 Eylül 2022

Gümüş fiyatları dolar baskısı altında dip rakamlara kadar geriledi. Gümüş resmen can çekişiyor. Peki gümüş fiyatları kaç TL? Gümüş fiyatları ne kadar? İşte son dakika 29 Eylül 2022 gümüş fiyatları...Gümüş fiyatları, haftanın dördüncü işlem gününde de düşmeye devam ediyor. 29 Eylül 2022 gümüş fiyatları yatırımcılar tarafından merak ediliyor.Peki bugün gümüş fiyatları bugün kaç TL oldu? Gümüş fiyatları düştü mü, yükseldi mi? Gümüş fiyatları ne olacak? İşte 29 Eylül 2022 gümüş fiyatları son dakika...

Gümüş can çekişiyor! Son dakika gümüş fiyatları 29 Eylül 2022

Dolar kuru dün 18,76 TL seviyesi ile zirveye yerleşti. Doların baskısı altında kalan gümüş fiyatları ise haftanın dördüncü işlem gününde de düşmeye devam ediyor.

Kıymetli beyaz metal olan gümüş, dolar baskısı altında kalmaya devam ediyor. Dolar kuru bugün 18,54 TL bandından hareket ediyor. Bu durum altın ve gümüş fiyatlarının düşmesine neden oluyor.
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön