24 / 09 / 2022

Gümüş fiyatları ters köşe yaptı! Gümüş fiyatları düştü mü yükseldi mi? Son dakika gümüş fiyatları

Gümüş fiyatları ters köşe yaptı! Gümüş fiyatları düştü mü yükseldi mi? Son dakika gümüş fiyatları

Gümüş fiyatlarında son dakika gelişmeleri milyonlarca yatırımcı ve gümüş almak isteyenler tarafından yakından takip ediliyor. Gümüş fiyatları haftanın dördüncü işlem günü ters köşe yaptı. Peki gümüş fiyatları düştü müi yükseldi mi? Yatırımcılar ve gümüş alamka isteyenler '' gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş fiyatları kaç TL? Gümüş fiyatları düştü mü, yükseldi mi?'' sorularının cevaplarını merak ediyor. 

Gümüş fiyatları hafatnın dördüncü işlem gününe düşüşle başladı. Dün ABD enflayon rakamları açıklandıktan sonra altın fiyatları ile birlikte yükselişe geçen gümüş fiyatları bugün ters köşe yaptı. 

Peki gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüş fiyatları düştrü mü, yükseldi mi? İşte son dakika gümüş fiğyatları 14 Temmuz 2022...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön