01 / 12 / 2022

Gümüş fiyatlarında dengeler şaştı! Gümüş yükseliyor! Son dakika gümüş fiyatları

Gümüş fiyatlarında dengeler şaştı! Gümüş yükseliyor! Son dakika gümüş fiyatları

Gümüş fiyatlarında bugün dengeler şaştı. Gümüş fiyatları agresif bir şekilde yükselişe geçti. Peki gümüş fiyatları bugün ne kadar oldu? Gümüş fiyatları son zamanlarda dip seviyelere kadar geriledi. Bu gerilemenin ardından gümüş fiyatları tekrar yükselişe geçti. Bugün gümüş fiyatları altın fiyatlarına karşı yükselirken gümüş yatırımcılarının yüzü gülmeye başladı. Peki gümüş fyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları ABD enflasyon rakamlarının açıklanmasının ardından son iki ayın en dip seviyelerine kadar gerilerken, gümüş fiyatları yükselişe geçti.

Öte yandan gümüş fiyatlarını merak eden yatırımcılar ve gümüş almak isteyenler gümüş fiyatları bugün ne kadar? Gümüşün gram fiyatı bugün kaç lira oldu? sorularının cevaplarını merak ediyor. 

 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön