10 / 12 / 2022

Gümüş fiyatlarında deprem! İşte 25 Eylül 2022 gümüş fiyatları!

Gümüş fiyatlarında deprem! İşte 25 Eylül 2022 gümüş fiyatları!

Gümüş fiyatlarındaki son durum yatırımcılar tarafından da merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki gümüş fiyatlarında son durum ne? Gümüş bugün ne kadar? Merkez Bankalarının merakla beklenen faiz kararının açıkladıktan sonra dolar kuru yükselişe geçerken altın fiyatları ise değer kaybetti. Doların baskısı karşısında direnmeye çalışan gümüş fiyatları da yönünü aşağı çevirdi. 

Gümüş fiyatlarında deprem! İşte 25 Eylül 2022 gümüş fiyatları!

Gümüş fiyatlarındaki son durum yatırımcılar tarafından da merak ediliyor ve araştırılıyor. Peki gümüş fiyatlarında son durum ne? Gümüş bugün ne kadar? 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön