Gümüş Residence Beylikdüzü'nde 80 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Gümüş Residence Beylikdüzü'nde 80 bin TL'den başlayan fiyatlarla! Gümüş Residence Beylikdüzü'nde 80 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Firma: Harşit Yapı

Proje: Gümüş Residence

Beylikdüzü Gümüş Residence'ta fiyatlar 80 bin liradan başlıyor, projenin anahtar teslimleri 2014 Ağustos'ta gerçekleşecek...


Harşit Yapı tarafından 3 bin 725 metrekare alan üzerinde Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Gümüş Residence'ta projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut tipleri yer alıyor. Proje Ağustos 2014'te teslim edilecek


E-5 Karayolu'na ve metrobüse, diğer toplu taşıma araçlarına ve alışveriş merkezlerine yakın mesafede hayata geçirilecek olan  Gümüş Residence projesinde fitness center, sauna, türk hamamı, masaj odası, seyir alanları, yüzme havuzu ve kapalı otopark gibi sosyal donatı alanları mevcut durumda.


Projenin teknik özellikleri arasında;


- C-40 hazır beton

- Radye temel

- 7/24 resepsiyon hizmeti

- Kapalı havuz

- Fitnes center

- Sauna

- Türk hamamı

- Masaj odaları

- Seyir alanları

- Kapalı otopark

-Merkezi uydu sistemi ve wireless internet altyapısı

- Otoparktan katlara asansör ile çıkış bulunuyor.


Eylül ayı başında satışa çıkan  Gümüş Residence  projesinde lansmana özel fiyatlar konut alıcılarını bekliyor. Ödeme koşullarının satış ofisinde karşılıklı görüşmelerden sonra belirlenebildiği Gümüş Residence projesinde stüdyolar, 80 bin 750 liradan; 1 oda 1 salon konutlar, 114 bin 750 liradan ve 2 oda 1 salon konutlar ise 187 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


www.gumusresidence.com

0212 852 54 07projeye sor