0.64 faiz oranlı konut kredisi hesaplama 2020

0.64 faiz oranlı konut kredisi hesaplama 2020

Düşük faizle konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar konut kredisi hesaplamayı araştırıyor. Peki konut kredisi hesaplama işlemi nasıl yapılır? İşte detaylar...

Sinpaş GYO'dan 13 projede yüzde 0,64 faiz oranı ve 15 yıl vade fırsatı!

Sinpaş GYO'dan 13 projede yüzde 0,64 faiz oranı, 15 yıl vade 12 ay ödemesiz planla konut sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Folkart'tan 0,64 faiz oranı ve 12 ay ödemesiz planla konut sahibi olma fırsatı!

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, faiz oranları ve Folkart in kampanyalarıyla konut edinmenin kolaylaştığını açıkladı...

0.64 faiz oranlı konut kredisi hesaplama 2020!

Düşük faizle konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar konut kredisi hesaplamayı araştırıyor. Peki konut kredisi hesaplama işlemi nasıl yapılır? İşte detaylar...

Marina Ankara'da 0.64 faiz oranıyla 15 yıl vade fırsatı!

Sinpaş GYO tarafından inşa edilen Marina Ankara projesinde kredi oranı fırsatı sunuluyor. Projede 0,64 faiz oranı ve 15 yıl vade ile ev sahibi olunabiliyor.

Manzara Adalar'da fiyatlar 385 bin TL'den başlıyor!

İş GYO tarafından Kartal'da inşa edilen Manzara Adalar projesinden ev sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme fırsatı sunuluyor. Hemen teslim projede yüzde 0,64 faiz oranıyla 180 ay vade imkanı sağlanıyor.

Müteahhitler 0,64'ten sonra ne yapmalı?

Sosyolog Faruk Özcan konut kredisi faiz oranlarını değerlendirdi. Özcan, "Her güzel şey gibi elbet bitecek olan 0,64 konut kredi faizleri sonrasında müteahhitlerin 0,64’ü milat kabul ederek yeni normalin doğrularını benimseyerek yollarına devam etmeleri gerekmektedir" dedi.

Nef Reserve Yalıkavak ve Nef Bahçelievler'de 0.64 faizle ev sahibi olma fırsatı! 

2020 teslim tarihli Nef Reserve Yalıkavak ve Nef Bahçelievler projelerinde 0.64 faizle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 

Beylikdüzü Alya Onist'te fiyatlar 720 bin TL’den başlıyor!

BOSS4 Gayrimenkul’ün olgunluk dönemi eseri olarak tanımladığı Alya Onist projesinde 0.64 faiz oranı, 12 ay ödemesiz 180 ay vadeli ödeme avantajıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Tepe Aura'da 15 yıl vade ve yüzde 0,64 faiz fırsatı!

Tepe İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Tepe Aura projesinde 12 ay ödemesiz, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 faizli finansman fırsatıyla ev sahibi olunabiliyor.

Düşük faiz oranları yeni projeleri raftan indirdi!

Kamu bankaları tarafından başlatılan 0.64 faiz oranı konut sektörünü de canlandırdı. 0,64 faiz kampanyası kapsamında inşaat firmaları da yeni projelerini raftan indirdi.

Meydan Ardıçlı'da yüzde 10 peşinat fırsatı!

'Meydan Ardıçlı' projesi, kamu bankalarının başlattığı yüzde 0.64 faiz oranı, 12 ödemesiz 180 ay vadelendirme seçeneği sunan dev kampanyaya dâhil oldu. Projede, daire fiyatları 450 bin liradan başlıyor...

Aylık 0.64 faizli konut kredisi şartları neler?

Kamu bankaları normalleşme süreci kapsamında açıkladıkları destek krediler dahilinde konut kredisi faiz oranlarını aylık yüzde 0.64’e kadar düşürdü. Peki krediden yararlanmak için hangi şartları taşımak gerekiyor?

Dekar Kıyıbahçe'de 2. Etap satışları başladı! 0,64 faiz oranıyla!

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncü markaları arasında yer alan Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki projesi Dekar Kıyıbahçe’de ilk etap teslimleri ve ikinci etap satışları başladı.

0.64 faiz oranlı konut kredisi hesaplama 2020

0.64 faiz oranlı konut kredisi hesaplama 2020 0.64 faiz oranlı konut kredisi hesaplama 2020

Konut kredisi hesaplama işlemi Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın kredi faiz oranlarını düşürmesi ile beraber vatandaşlar tarafından merak edilmeye başlandı. 

Habertürk'te yer alan habere göre; Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası 0.64 ve 0.74 faiz oranlarıyla vatandaşlara konut sahibi olma imkanı sunuyor. Konut kredisi yapılandırmasının çıkıp çıkmayacağı da bu süreçte merak ediliyor. Peki konut kredisi hesaplama işlemi nasıl yapılır? 

Düşük faizle konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar konut kredisi hesaplamayı araştırıyor.

Kamu bankaları 4 yeni kredi paketini hayata geçirdi. Paket içerisinde şüphesiz en çok dikkat çeken, 12 ay erteleme imkanı da sağlanan konut kredisi faiz oranlarıydı. Yeni konut kredisi faiz oranları 2 Haziran'dan itibaren geçerli tutuldu. Eski konut kredilerinin yapılandırılması ile ilgili ise henüz bir açıklama olmadı. 

KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI (ZİRAAT BANKASI, VAKIFBANK, HALKBANK)

Kamu bankaları...