0.64 faiz oranlı konut kredisi nasıl hesaplanır

0.64 faiz oranlı konut kredisi nasıl hesaplanır

Konut kredisi hesaplama vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Peki 0.64 faizli konut kredisi nasıl hesaplanır? Sıfır ve ikinci el konutlarda ödeme planı nasıl? İşte 0.64 faizli krediye ilişkin detaylar...

0.64 faiz oranlı konut kredisi hesaplama 2020!

Düşük faizle konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar konut kredisi hesaplamayı araştırıyor. Peki konut kredisi hesaplama işlemi nasıl yapılır? İşte detaylar...

Marina Ankara'da 0.64 faiz oranıyla 15 yıl vade fırsatı!

Sinpaş GYO tarafından inşa edilen Marina Ankara projesinde kredi oranı fırsatı sunuluyor. Projede 0,64 faiz oranı ve 15 yıl vade ile ev sahibi olunabiliyor.

Manzara Adalar'da fiyatlar 385 bin TL'den başlıyor!

İş GYO tarafından Kartal'da inşa edilen Manzara Adalar projesinden ev sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme fırsatı sunuluyor. Hemen teslim projede yüzde 0,64 faiz oranıyla 180 ay vade imkanı sağlanıyor.

Müteahhitler 0,64'ten sonra ne yapmalı?

Sosyolog Faruk Özcan konut kredisi faiz oranlarını değerlendirdi. Özcan, "Her güzel şey gibi elbet bitecek olan 0,64 konut kredi faizleri sonrasında müteahhitlerin 0,64’ü milat kabul ederek yeni normalin doğrularını benimseyerek yollarına devam etmeleri gerekmektedir" dedi.

Nef Reserve Yalıkavak ve Nef Bahçelievler'de 0.64 faizle ev sahibi olma fırsatı! 

2020 teslim tarihli Nef Reserve Yalıkavak ve Nef Bahçelievler projelerinde 0.64 faizle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. 

Beylikdüzü Alya Onist'te fiyatlar 720 bin TL’den başlıyor!

BOSS4 Gayrimenkul’ün olgunluk dönemi eseri olarak tanımladığı Alya Onist projesinde 0.64 faiz oranı, 12 ay ödemesiz 180 ay vadeli ödeme avantajıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Tepe Aura'da 15 yıl vade ve yüzde 0,64 faiz fırsatı!

Tepe İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen Tepe Aura projesinde 12 ay ödemesiz, 15 yıl vade ve aylık yüzde 0,64 faizli finansman fırsatıyla ev sahibi olunabiliyor.

Düşük faiz oranları yeni projeleri raftan indirdi!

Kamu bankaları tarafından başlatılan 0.64 faiz oranı konut sektörünü de canlandırdı. 0,64 faiz kampanyası kapsamında inşaat firmaları da yeni projelerini raftan indirdi.

Meydan Ardıçlı'da yüzde 10 peşinat fırsatı!

'Meydan Ardıçlı' projesi, kamu bankalarının başlattığı yüzde 0.64 faiz oranı, 12 ödemesiz 180 ay vadelendirme seçeneği sunan dev kampanyaya dâhil oldu. Projede, daire fiyatları 450 bin liradan başlıyor...

Aylık 0.64 faizli konut kredisi şartları neler?

Kamu bankaları normalleşme süreci kapsamında açıkladıkları destek krediler dahilinde konut kredisi faiz oranlarını aylık yüzde 0.64’e kadar düşürdü. Peki krediden yararlanmak için hangi şartları taşımak gerekiyor?

Dekar Kıyıbahçe'de 2. Etap satışları başladı! 0,64 faiz oranıyla!

Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev projeleri geliştirme konusunda gayrimenkul sektörünün öncü markaları arasında yer alan Dekar Yapı, Çekmeköy Ömerli’deki projesi Dekar Kıyıbahçe’de ilk etap teslimleri ve ikinci etap satışları başladı.

Nlogo projesinde 0.64 faiz oranlı son daireler!

2 bin 679 konuttan oluşan Nlogo projesinde son daireler satışta. Nlogo projesinde, 0.64 faiz oranıyla konut sahibi olma imkanı sunuluyor...

Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi!

Eroğlu Gayrimenkul, kamu bankalarınca başlatılan konut kampanyası kampanyasına, imza projesi Skyland İstanbul ile katılıyor. Kampanya kapsamında sıfır peşinat ve 180 aya kadar 0,64 faiz oranı ile ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyadan faydalanabiliyor.

0.64 faiz oranlı konut kredisi nasıl hesaplanır

0.64 faiz oranlı konut kredisi nasıl hesaplanır 0.64 faiz oranlı konut kredisi nasıl hesaplanır

Kamu bankaları tarafından konut kredierinin 0.64'e düşürülmesine vatandaşlardan yoğun ilgi geldi. En düşük konut kredi faiz oranları, yüzde 0,64 ile kamu bankaları tarafından vatandaşlara sağlanıyor. Hürriyet'te yer alan habere göre; birinci el/sıfır veya ikinci el konut alımlarında, düşük faiz oranı ve 12 aya kadar ödemesiz dönemi olan ve 15 yıla varan vade ile kredi imkanı sunuluyor. Peki 0.64 faizli klonut kredisi nasıl hesaplanır? İşte detaylar...

KONUT KREDİSİ NASIL HESAPLANIR? 

Ziraat Bankası konut kredisi hesaplama işlemi bankanın resmi internet sitesinden gerçekleştirilebiliyor. Konut kredisi hesaplama aracı ile, almak istenilen kredi türünü seçerek, kredi tutarı, ödeme sıklığı, vade, faiz oranını belirleyerek ödeme planını oluşturulabiliyor. 

Birinci el/sıfır veya ikinci el konut alımlarında, düşük faiz oranı ve 12 aya kadar ödemesiz dönemi olan 15 yıla varan vade...