27 / 09 / 2022

1A Plus İstanbul

1A Plus İstanbul

Gayrimenkul sektörüne ayrıcalıklarıyla farklı bir soluk getiren ve kurulduğu günden bu yana kısa sürede 10 franchise işletme sayısına ulaşan 1A Plus, franchise işletmelerini farklı illerde açmaya devam ediyor.

1A Plus, franchise sayısını hızla artırıyor!

Gayrimenkul sektörüne ayrıcalıklarıyla farklı bir soluk getiren ve kurulduğu günden bu yana kısa sürede 7 franchise işletme rakamına ulaşan 1A Plus, franchise sayısını hızla artırıyor. 1A Plus İstanbul, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde yerini aldı.

Bahçeşehir Strada Plus’ta teslimler başladı!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Akzirve Gayirimenkul, imzasıyla mega kent İstanbul’un en değerli bölgeleri arasında yer alan Bahçeşehir’de yükselen Strada Plus’ta teslimler başladı.

İstanbul Plus Emlak Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Plus Emlak Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 1 milyon TL sermaye bedeli ile İbrahim Osman tarafından kuruldu.

İstanbul Plus Gayrimenkul Danışmanlık Turizm İhracat İthalat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İstanbul Plus Gayrimenkul Danışmanlık Turizm İhracat İthalat Ve Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Mahdı Alıjanı Hodk ve Özer Aktaş ortaklığında kuruldu.

Genyap Link: Genyap Oxygen Plus'ın adı değişti!

Genyap imzasıyla İstanbul'da yükselen Genyap Oxygen Plus projesinin adı Genyap Link olarak değişti. Projedeki konutlar 500 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı...

Mar Yapı, Divan Suites İstanbul G Plus Oteli’ni sağlık çalışanlarına tahsis etti!

Divan Suites İstanbul G Plus Oteli, Mar Yapı tarafından sağlık çalışanlarının hizmetine sunuldu. Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, "Sağlık çalışanlarının ev konforunda dinlenmesi ve moral bulması bizler için çok önemli" dedi...

Genyap Oxygen Plus teslim tarihi!

Genyap tarafından  İstanbul'da inşa edilen Genyap Oxygen Plus projesinde 1+1'den 4+1'e kadar daire tipleri bulunuyor. Peki 4 bloktan oluşan Genyap Oxygen Plus projesinin teslim tarihi ne zaman? İşte merak edilen sorunun cevabı…

Genyap Oxygen Plus geliyor! Yeni proje!

Genyap imzasıyla İstanbul'da yükselen Genyap Oxygen Plus projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri yer alıyor. 4 bloktan oluşan projedeki dairelerin Nisan'da satışa çıkması planlanıyor...

Imperıal Plus İstanbul Turizm İnşaat Gıda İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Imperıal Plus İstanbul Turizm İnşaat Gıda İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün 200 bin TL sermaye bedeli ile Avcılar'da  Shahryar Mohammadıasl tarafından kuruldu.

Ert Plus Topkapı'da 750 bin TL'ye 3+1! Yeni Proje!

Ert Plus Topkapı projesi Ert Plus İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Topkapı'da hayata geçiriliyor. Projede 3+1 daire fiyatları 750 bin TL'den başlıyor. 

216 Koru Plus güncel fiyatları!

İstanbul Anadolu Yakası Çekmeköy Taşdelen'de 216 Yapı imzasıyla hayata geçirilen 216 Koru Plus projesinde avantajlı ev satışları sürüyor. İşte, 216 Koru Plus güncel fiyatları..

Akzirve Strada Plus konut fiyatları!

Akzirve Strada Plus konut fiyatları 239 bin TL'den başlıyor. İstanbul Bahçeşehir'de yükselen projede dairelerin 2019 yılında teslim edilmesi planlanıyor...

Strada Plus Akzirve satış fiyatları!

Strada Plus Akzirve satış fiyatları 239 bin TL'den başlıyor. Strada Plus projesi Akzirve Gayrimenkul tarafından İstanbul Bahçeşehir'de inşa ediliyor...

Çekmeköy 216 Koru Plus satış fiyatları!

Çekmeköy 216 Koru Plus satış fiyatları 295 bin TL'den başlıyor. Proje 13 katlı üç blok olarak 216 Yapı tarafından İstanbul Çekmeköy'de inşa ediliyor...

1A Plus İstanbul Haberi

1A Plus İstanbul

Gayrimenkul sektörüne ayrıcalıklarıyla farklı bir soluk getiren ve kurulduğu günden bu yana kısa sürede 10 franchise işletme sayısına ulaşan 1A Plus, franchise işletmelerini farklı illerde açmaya devam ediyor. Genel Merkezi Antalya'da başlattığı, ‘kişiye özel  franchise davetleri’ ile de adından söz ettiren 1A Plus İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin gibi büyük şehirlerde yerini aldı.


Uzun süren AR-GE çalışmaları sonucu oluşturulan farklı franchise sistemine girişimcilerin yoğun ilgisi olduğunu söyleyen 1A Plus’ın kurucusu Ebubekir Sevimli franchise işletmelerinin en çok ilgi gösterdiği farklılıkları anlattı.


Sevimli, "1A Plus Genel Merkezi olarak franchise işletmelerinin bulduğu ve satış yetkisini aldığı nitelikli gayrimenkul projelerinde franchise sahiplerinin yanında çok farklı bir şekilde yer alıyoruz;Franchise sahipleri gayrimenkul projelerine  sözleşmede belirlenen süre içinde satamazsa 1A Plus olarak satın alırız taahhüdü veriyoruz.

Bir diğer ilgi...