2b arsa stışı

2b arsa stışı

Bakan Ağbal, "2B konusunda hiçbir hükümetin yapmadığı bir işi yaptık. Şu ana kadar yaklaşık 450 bin arsayı sattık, Maliye tarihinde böyle bir şey yok. Yaklaşık 8,5 milyar lira civarında bir satış, 5,5 milyar lira civarında bir tahsilat yaptık" dedi.

Cihangir Dönmez'den İdris Güllüce'ye Beykoz orman davası mektubu!

2B arsa ve arazi uzmanı Hukukçu Cihangir Dönmez'den Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'ye Beykoz'un 1-5000 ve 1-1000 ölçekli Revizyon İmar Planları ile ilgili açık mektup geldi.

Kepez'de 2B arsa hak sahiplerine tapu müjdesi!

Kepez’in, 2B’den sonra Vakıf arazilerindeki tapu problemi de çözülüyor. Vakıflar Genel Müdürlüğü, 23 milyon lira ederindeki takas işlemini onayladı.

Avukat Kadir Kurtuluş 2B arazileri hakkında son durumu açıkladı!

Avukat Kadir Kurtuluş 2B arazileri hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı: Şu sıralar Türkiye’nin hemen hemen her tarafında 2B statüsüne sahip bir arsa ya da arazi görebilirsiniz.

Avukat Kadir Kurtuluş 2B arazileri hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı!

Avukat Kadir Kurtuluş 2B arazileri hakkında bilinmesi gerekenleri anlattı: Şu sıralar Türkiye’nin hemen hemen her tarafında 2B statüsüne sahip bir arsa ya da arazi görebilirsiniz.

2b arsalar başka kişilere satılabilir mi?

Genellikle Antalya, Mersin, Kocaeli ve Yalova gibi rantı yüksek illerde karşımıza çıkan, orman vasfını kaybetmiş alanlara 2b arsa deniyor. Peki, 2b arsalar başka kişilere satılabilir mi?

Orman davalarında anayasanın eşitlik ilkesi ihlal mi ediliyor?

2B arsa ve arazi uzmanı Hukukçu Cihangir Dönmez "Orman İdaresi ve maliye hazinesi orman davalarında anayasanın eşitlik ilkesini ihlal ederek hukukun üstünlüğünü değil üstünlerin hukukunu uygulamaktadır" dedi

Beykoz 2B kapsamındaki 8 mahallenin rayiç değerleri!

Beykoz Belediyesi imar durumu sorgulama kayıtlarına göre 2B kapsamındaki Gümüşsuyu, Çiftlik, İncirköy, Baklacı, Fatih, Çengeldere, Soğuksu ve Yavuz Selim Mahalleleri'nin arsa rayiç değeri nedir? İşte Beykoz 2B mahallelerinin rayiç değerleri...

Beykoz Çavuşbaşı arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Belediyesi 2B kapsamındaki Çavuşbaşı bölgesinin arsa rayiç bedeli kaç TL? Beykoz Çavuşbaşı arsa rayici nedir? Beykoz Çavuşbaşı arsa rayiçleri nedir? İşte mahalle mahalle Beykoz Çavuşbaşı arsa rayiç bedelleri 2014!..

Beykoz Fatih Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Belediyesi 2B kapsamındaki Fatih Mahallesi arsa rayiç değerleri kaç TL'dir? Beykoz Fatih Mahallesi arsa rayiç fiyatları nedir? Beykoz Fatih Mahallesi'nin rayici nedir? İşte sokak sokak Beykoz Fatih Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Yavuzselim Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Belediyesi 2B kapsamındaki Yavuzselim Mahallesi arsa rayiç bedeli nedir? Beykoz Yavuzselim Mahallesi rayici nedir? Beykoz Yavuzselim Mahallesi arsa rayiç bedelleri kaç TL? İşte sokak sokak Beykoz Yavuzselim Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Çiftlik Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Belediyesi 2B kapsamındaki Çiftlik Mahallesi'nde hangi sokakta arsa rayici ne kadar? Beykoz Çiftlik Mahallesi arsa rayiç değerleri kaç TL? İşte sokak sokak Beykoz Çiftlik Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Çengeldere Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Belediyesi 2B arsa satışı kapsamında tebligat gönderilen Çengeldere Mahallesi arsa rayiç fiyatları nedir? Beykoz Çengeldere Mahallesi arsa rayiç bedeli kaç TL'dir? İşte sokak sokak Beykoz Çengeldere Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Baklacı Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

Beykoz Belediyesi 2B kapsamındaki Baklacı Mahallesi arsa rayiç bedelleri nedir? Beykoz Baklacı Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014 itibariyle kaç TL? İşte sokak sokak Beykoz Baklacı Mahallesi arsa rayiç bedelleri 2014!

2b arsa stışı

2b arsa stışı 2b arsa stışı

Maliye Bakanı Naci Ağbal, 2B konusunda hiçbir hükümetin yapmadığı bir işi yaptıklarını ve yaklaşık 450 bin arsayı sattıklarını belirterek, "Maliye tarihinde böyle bir şey yok. Yaklaşık 8,5 milyar lira civarında bir satış yaptık. Şu anda 5,5 milyar lira civarında bir tahsilat yaptık." dedi.


Bakan Ağbal, Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'na konuk oldu, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.


2B arazileri hakkında bilgi veren Ağbal, "2B konusunda müthiş bir kampanyaydı, Maliye tarihinde veya hiçbir hükümetin yapmadığı bir işi yaptık. Şu ana kadar yaklaşık 450 bin arsayı sattık, Maliye tarihinde böyle bir şey yok. Yaklaşık 1-1,5 yıllık süreçte 2B sahibi olup da müracaat eden 600 binden fazla vatandaşımıza satış işlemini yaptık. Büyük bir başarıya gittik. Yaklaşık 8,5 milyar lira civarında bir satış yaptık. Şu anda...