Yapı ST Koru Narlıdere projesini tanıttı!

Yapı ST Koru Narlıdere projesini tanıttı! Yapı ST Koru Narlıdere projesini tanıttı!

Yapı ST, ilk konut projesi Koru Narlıdere’nin lansmanını gerçekleştirdi. Toplam 4 bin 250 metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen proje 143 konuttan oluşuyor.

İzmir’in en prestijli ilçelerinden Narlıdere’de konforlu bir yaşam imkanı sunan, üniversite ve alışveriş merkezlerine yakın bir lokasyonda bulunan  Koru Narlıdere projesini tanıttı. 

Taahhüt, gayrimenkul geliştirme, çimento ve hidroelektrik santrali çelik ekipmanlarının imalatını hayata geçiren Yapı ST, ilk konut projesi Koru Narlıdere’nin lansmanını Balçova’daki satış ofisinde yaptı.

İLK GAYRİMENKUL PROJESİ 

Yapı ST Kurucu Ortağı Sait Tiğin Özmeydan, “Kendimizi görmek istediğimiz alanlardan bir tanesi de konut imalatıydı. 2018 yılında İzmir’in Narlıdere ilçesinde bir arsa satın aldık ve Koru Narlıdere’yi hayata geçirdik. Bu proje şirket içinde yaptığımız ilk gayrimenkul projesi olsa da geçmişte Bayraklı ve Bornova bölgesinde birçok gayrimenkul geliştirme süreçlerine dahil olmuştuk” diye konuştu.

ÜNİVERSİTELERE YAKIN KONUMDA

Yapı ST Kurucu Ortağı Sait Tiğin Özmeydan, son yıllarda önemli yatırımların gerçekleştiği Narlıdere’de konut ihtiyacı olduğunu ve Koru Narlıdere ile farklı bir konut projesi hayata geçirdiklerini belirtti. Koru Narlıdere’nin 9 Eylül Üniversitesi tıp fakültesi ve güzel sanatlar fakültesi ile  İzmir  Ekonomi Üniversitesi’ne yakın bulunduğunu ifade eden Sait Tiğin Özmeydan,”Bölgede çok sayıda öğrenci, asistan, öğretim görevlisi yaşıyor. Yakın bir lokasyona İstinye Park gibi büyük bir alışveriş merkezi açılacak. Narlıdere’de sağlık turizmi açısından da yatırımlar her geçen gün artıyor. Bu parametreleri bir araya getirdiğinizde bölgede ciddi anlamda bir konut ihtiyacı olduğu ortaya çıkıyor” açıklamasında bulundu.

REZİDANS HİZMETİ 

Koru Narlıdere projesinde ana stratejilerinin binayı rezidans kurgusuyla işletmek olduğunu söyleyen Özmeydan şu açıklamalarda bulundu: ‘”Bu projede ana stratejimiz binanın işletme sistemi. Binayı rezidans kurgusuyla işleteceğiz. Koru Narlıdere’de yaşayanlar sadece bir ev sahibi değil, mükemmel bir hizmetin de sahibi olacak. Bir otele gittiğinizde aldığınız hizmet ne ise o hizmeti alacaksınız. Buradan ürün alan insanlara kiralama ve satışta da kendi departmanlarımız tam ve eksiksiz destek verecek.” 

143 MODERN KONUT 

Minimalist ve bireysel yaşama yönelik konut ihtiyacını karşılayacak Koru Narlıdere projesi 1+1 ve 2+1, 1+1 bahçeli ve 1+1 loft daire olmak üzere 143 konuttan meydana geliyor. Toplam 4 bin 250 metrekare arsa üzerinde yer alan Koru Narlıdere, yatay ve dikey yükselen mimarisiyle hayata geçiriliyor. Deniz ve orman manzaralı dairelerin bulunduğu projede fitness salonu, spa ve jenerasyon merkezi, oyun salonları, panoramik körfez manzaralı yüzme havuzu, rezidans hizmeti, 24 saat güvenlik, kuru temizleme hizmetleri bulunuyor. Koru Narlıdere misafirhane ve doğa içerisinde kütüphanesi yer alıyor. Koru Narlıdere üniversitelere, alışveriş merkezlerine ve eğlence merkezlerine yakın bir lokasyonda yer alıyor.