35. istanbul maratonu kapatılacak yollar

35. istanbul maratonu kapatılacak yollar

Vodafone'un sponsorluğunda gerçekleştirilecek İstanbul Maratonu bu yıl 35. kez düzenleniyor. İstanbul'da yarın yapılacak maraton öncesi, erkeklerde şimdiye kadar düzenlenen 34 yarıştan 11'ini Türk, 23'ünü ise yabancı atletler kazandı.

Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 35 peşinatla!

Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 35 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Firma bünyesinde 48 ay 0 faiz fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor...

İstanbul'da günlük kiralık ev operasyonu! 35 gözaltı!

İstanbul Esenyurt'ta düzenlenen günlük kiralık ev operasyonunda 35 şüpheli gözaltına alındı. Ev sahiplerine de 10 bin 383 lira para cezası kesildi...

35 soruda Motto İstanbul projesi!

Motto İstanbul projesi İstanbul Güneşli'de Basın Ekspres'te yer alıyor. 277 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılan projede tapular hemen teslim ediliyor. İşte 35 soruda Motto İstanbul projesi...

İstanbul'da 35 yeni otopark hizmete açıldı!

İSPARK yeni otoparklar açarak araç kapasitesini artırıyor. İstanbul'da yaşanan otopark sorununa çözmek için 10 bin araç kapasiteli 35 yeni otopark hizmete açıldı.

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli projesinin etüdü için 35 milyon lira ayrıldı!

İstanbul'un trafiğini rahatlatmak amacıyla hazırlanan "3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli" projesi için 35 milyon liralık bütçe ayrıldı. Ayrılan bütçeden 7 milyon 500 bin lira bu yıl kullanılacak.

Metropol İstanbul, Cityscape Türkiye'de ilk günden 35 milyon TL’lik satış yaptı!

Metropol İstanbul projesinin, yaklaşık 30 bin metrakelik ticari ofislerinin satış lansmanı İstanbul’da bu yıl ilk kez düzenlenen Cityscape Türkiye Fuarı’nda yapıldı. Fuarın ilk gününde 35 milyon TL tutarında satış anlaşması imzalandı.

Sone İstanbul Cathay İnşaat satılık daire!

Sone İstanbul Cathay İnşaat satılık daire fiyatları 310 bin TL'den başlıyor. İstanbul Küçükçekmece'de inşa edilen proje 35 bin 265 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Adım İstanbul fiyat!

Adım İstanbul fiyat listesi daire tiplerine göre farklılık gösteriyor. Toplamda 615 adet konut ve 120 adet ticari birimden oluşan proje 35 bin 76 metrekare arsa üzerinde yükseliyor.

Deniz GYO İstanbul Başakşehir'deki dükkanlarını sattı!

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, Hoşdere Mahallesi 265 Ada, 6 Parsel E-Blok'ta konumlu 27, 35 ve 44 nolu 3 adet Bağımsız Bölümün satışı hakkında bilgileri yayınladı.

2007 yılında İstanbul'a 35 milyon dolarlık tenis köyü!

2007 yılında Garanti Koza bünyesinde kurulan İstanbul Cup, İngiltere'deki Wimbledon'u örnek alarak Yeşilköy'e 35 milyon dolarlık bir tenis köyü kuracakmış. Projede 33 adet tenis kortu ve sporcu oteli de bulunacakmış.

Tema İstanbul’da yaşam başladı fiyatlar 2 yılda yüzde 35 arttı!

Türkiye’nin en büyük karma projesi olan Tema İstanbul’da konutların çoğu teslim edildi ve ağustos başından itibaren yaşam başlıyor.

Tema İstanbul'un yüzde 85'i satıldı!

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da yaşam başladı. Orta gelir grubundaki aileleri hedefleyen projeden lansman döneminde ev alanlar yüzde 35 kâr sağladı. Projede son 500 daire sahiplerini bekliyor.

Dumankaya Ritim İstanbul Evleri nerede?

Ritim İstanbul'da 863 rezidans, 250 home ofis, 114 ticari ofis ve 146 mağaza yer alıyor. Banka kredisiyle ödeme yapılabilen proje 35 bin 500 metrekare inşaat alanından oluşuyor. Peki Dumankaya Ritim İstanbul Evleri nerede?

35. istanbul maratonu kapatılacak yollar

35. istanbul maratonu kapatılacak yollar 35. istanbul maratonu kapatılacak yollar

İlk kez 1979 yılında koşulan ve Hasan Saylan'ın kazandığı maratonda, erkeklerde birincilikler ilk 4 yıl Türk atletler arasında paylaşıldı. Erkeklerde son yıllarda yabancı atletlerin üstünlüğü göze çarpıyor. Düzenlenen son 20 maratonda da ilk sırayı yabancı sporcular aldı.


Türk atletlerin dışında erkeklerde maratonda şimdiye kadar 11 Kenyalı, 7 Etiyopyalı, 2 İngiliz, birer kez de Danimarkalı, Zimbabweli ve Litvanyalı atletler birinci geldi.


Geçen yılki maratonda birincilikleri erkeklerde Kenyalı Stephan Chebogut 2.11.05, kadınlarda ise Etiyopyalı Koren Jelela Yal 2.28.06'lık dereceleriyle kazandı.


 En iyi ve en kötü dereceler


Eski adıyla Kıtalararası Avrasya Maratonu, bu yılki ismiyle Vodafone İstanbul Maratonu'nda şimdiye kadar erkeklerde en iyi dereceyi, Kenyalı Vincent Kiplagat elde etti.


Kiplagat, 2010 yılında 2.10.42'lik derecesiyle, vatandaşı David Cheruiyot'un 2007 yılında elde ettiği 2.10.56'lık derecesini geride bırakarak, parkur rekorunu...