35. Vodafone İstanbul Maratonu 1.si

35. Vodafone İstanbul Maratonu 1.si

35. Vodafone İstanbul Maratonu'nu ve Halk Koşusu, atletlerin yanı sıra çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleştirildi. 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda kadınlarda Kenyalı Rebecca Kangogo Chesir birinci oldu.

Yeni Havalimanı'nın ilk yapay zeka teknoloji denemeleri Vodafone'den!

 Vodafone, İstanbul Yeni Havalimanı'nın ilk çağrısını yapan ve ilk yapay zeka teknoloji denemelerini gerçekleştiren operatör oldu...

Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 35 peşinatla!

Beyoğlu'nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 35 peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Firma bünyesinde 48 ay 0 faiz fırsatı ile ev sahibi olunabiliyor...

İstanbul'da günlük kiralık ev operasyonu! 35 gözaltı!

İstanbul Esenyurt'ta düzenlenen günlük kiralık ev operasyonunda 35 şüpheli gözaltına alındı. Ev sahiplerine de 10 bin 383 lira para cezası kesildi...

35 soruda Motto İstanbul projesi!

Motto İstanbul projesi İstanbul Güneşli'de Basın Ekspres'te yer alıyor. 277 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılan projede tapular hemen teslim ediliyor. İşte 35 soruda Motto İstanbul projesi...

İstanbul'da 35 yeni otopark hizmete açıldı!

İSPARK yeni otoparklar açarak araç kapasitesini artırıyor. İstanbul'da yaşanan otopark sorununa çözmek için 10 bin araç kapasiteli 35 yeni otopark hizmete açıldı.

Türkiye'de konut fiyatları 5 yılda yüzde 35 arttı!

Konutta balon tartışmalarına Emlak Konut GYO’nun raporu noktayı koydu. Rapora göre, Türkiye’de fiyatlar Nisan 2011-Nisan 2016 döneminde yüzde 35 arttı. İstanbul’da artış ise yüzde 71 oldu.

Saatte 143 konut sattık!

Türkiye'de yılın ilk 5 ayında günde ortalama 3 bin 415, saatte ise 143 konut el değiştirdi. Konut satışlarının yüzde 35'i İstanbul, Ankara ve İzmir'de gerçekleşti.

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli projesinin etüdü için 35 milyon lira ayrıldı!

İstanbul'un trafiğini rahatlatmak amacıyla hazırlanan "3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli" projesi için 35 milyon liralık bütçe ayrıldı. Ayrılan bütçeden 7 milyon 500 bin lira bu yıl kullanılacak.

Metropol İstanbul, Cityscape Türkiye'de ilk günden 35 milyon TL’lik satış yaptı!

Metropol İstanbul projesinin, yaklaşık 30 bin metrakelik ticari ofislerinin satış lansmanı İstanbul’da bu yıl ilk kez düzenlenen Cityscape Türkiye Fuarı’nda yapıldı. Fuarın ilk gününde 35 milyon TL tutarında satış anlaşması imzalandı.

İBB Tuzla'daki araziyi 16.9 milyon TL'ye satışa çıkardı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 20 yıl önce kültürel tesis alanı olarak ayrılan araziyi, satışa çıkardı. 35 yıldır İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin mülkiyetinde bulunan söz konusu arazi için, 16.974.000 TL muammen bedel belirlendi.

2007 yılında İstanbul'a 35 milyon dolarlık tenis köyü!

2007 yılında Garanti Koza bünyesinde kurulan İstanbul Cup, İngiltere'deki Wimbledon'u örnek alarak Yeşilköy'e 35 milyon dolarlık bir tenis köyü kuracakmış. Projede 33 adet tenis kortu ve sporcu oteli de bulunacakmış.

Vadişehir Evleri'nin yüzde 35'i satıldı!

İstanbul Başakşehir’in en yeni projesi olan Vadişehir’de, iki ay önceki lansman fiyatlarından ev alanların daireleri yüzde 35 prim yaptı. Irmak Grup Başkanı Yüksel Akgül “Teslim sonrası bu oranın yüzde 100 olmasını bekliyoruz” dedi.

Vodafone Arena’nın inşaatına devam ediliyor!

Vodafone Arena’nın çatısında yüksekliğin aşıldığı gerekçesiyle patlak veren kriz sona erdi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Beşiktaş’a çalşmalara devam edebileceğini bildirdi. Böylece deniz tarafında da montaja yeniden başlandı.

35. Vodafone İstanbul Maratonu 1.si

35. Vodafone İstanbul Maratonu 1.si 35. Vodafone İstanbul Maratonu 1.si


Boğaziçi Köprüsü'nden geçiş sırasında renkli görüntülere sahne olan halk koşusuna katılanlar hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.


Bu arada, Boğaziçi Köprüsü gişelerinin 300 metre gerisinde verilen startla başlayan ve Sultanahmet Meydanı'nda sona eren 42 kilometre 195 metrelik maratonda Abraham Kiprotich ilk sırayı elde etti.


Kiprotich'in ardından ikinci ve üçüncü sırada Etiyopyalı atletler yer aldı. Siraj Gena Amda ikinci, Deriba Merga Ejigu ise üçüncü oldu.


Kadınlarda birinci Chesir


 35. Vodafone İstanbul Maratonu'nda kadınlarda Kenyalı Rebecca Kangogo Chesir birinci oldu.


Boğaziçi Köprüsü gişelerinin 300 metre gerisinde verilen startla başlayan ve Sultanahmet Meydanı'nda sona eren 42 kilometre 195 metrelik maratonda Chesir ilk sırayı ilk sırayı elde etti.


Kadınlar maratonda ikinci ve üçüncü sıraları Türk atletler elde etti. İlk kez maraton koşan Elvan Abeylegesse ikinci, Sultan Haydar ise üçüncü sırada...