09 / 08 / 2022

3.köprü ne zaman açılacak

3.köprü ne zaman açılacak

Türkiye'nin en büyük projeleri arasında yer alan 3. Boğaz Köprüsü iki hafta sonra açılıyor. Köprü, gayrimenkul sektörüne de canlılık getirecek ve adeta altın gibi değerlenecek. İşte proje kapsamında değerlenen bazı ilçeler...

Yavuz Sultan Selim Köprüsü Ağustos'ta açılacak!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, TGRT Haber ekranlarında yayınlanan “Neler Oluyor” programına konuk oldu. Yıldırım, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün Ağustos ayında yollarıyla beraber açılacağını müjdeledi.

3.Köprü'de askı halatın montajında sona gelindi!

3. Boğaz Köprüsü Projesinde köprünün kedi yolundaki çalışmalar devam ediyor. Toplam 78 eğik askı halatın montaj işlemleri sona ererken, en ağırı 923 ton olan 59 çelik tabliyeden 23'ünün montaj ve kaynak işlemleri sona erdi.

3. köprünün açılış tarihi belli oldu!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, TRT Haber'de yayınlanan "3 Gün" programında Gazeteci Mustafa Kartoğlu ve Yıldıray Oğur'un sorularını cevapladı. Elvan, 3. köprünün 29 Ekim 2015'te açılacağını söyledi...

3.köprünün açılış tarihini Bakan Elvan açıkladı!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, TRT Haber'de Gazeteci Mustafa Kartoğlu ve Yıldıray Oğur'un sorularını cevapladı. Bakan Elvan, 3. köprünün açılış tarihini de açıkladı.

3. köprünün ayakları 125 metreye ulaştı!

Yavuz Sultan Selim Köprüsü, 320 metrelik yüksekliğiyle, asma köprüler arasında en yüksek kuleye sahip olacak. Köprünün iki yakasında aynı anda devam eden üç aylık yoğun çalışma sonrası, ayakların yüksekliği 125 metreye ulaştı....

Hayat Park 3 Paradise AVM ne zaman açılacak? 

Hayat Park Gayrimenkul tarafından inşa edilen Hayat Park 3 Paradise AVM ne zaman açılacak? Merakla beklenen AVM 24 saat açık olacak.

Hayat Park 3 Paradise AVM ne zaman açılacak?

Hayat Park 3 Paradise AVM ne zaman açılacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Hayat Park 3 Paradise AVM'nin 24 saat açık olması planlanıyor.

TOKİ Niğde Çamardı 3. Etap kurası ne zaman?

Niğde Çamardı Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle hayata geçirilecek olan 212 adet konut kuralı olarak satışa çıkıyor. Peki, TOKİ Niğde Çamardı 3. Etap kurası ne zaman?

Yavuz Sultan Selim Köprüsü inşaatında son durum ne?

Açılmasına az bir zaman kaldığı için 3. köprü ne zaman açılacak sorusu vatandaşlar arasında sorulmaya başlandı. İşte 3. köprü geçiş ücreti, son durum ve son hali hakkında detaylı bilgiler...

3. köprü ile Pekin'e kadar bağlantı yolu kurulacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı Zirvesi'ne katılan devlet başkanları onuruna verdiği yemekte, 3. köprünün 26 Ağustos'ta açılacağını, 3.köprüdeki yüksek hızlı tren hattı ile Pekin'e kadar bağlantı yolunun kurulacağını belirtti

TOKİ Bilecik Bozüyük Konutları ne zaman teslim?

TOKİ Bilecik Bozüyük'te 3+1 olarak tasarlanan daireler satışa sunuluyor. Projede yüzde 10 peşinatta 96 ay vade uygulanıyor. Peki TOKİ Bilecik Bozüyük Konutları ne zaman teslim edilecek?

3. Köprü ne zaman açılacak?

Resmi olmamakla birlikte 1500 den fazla İstanbullunun karşıya geçişini kolaylaştırmak İstanbul trafiğini rahatlatmak üzere yapımı hızla devam eden, 3. köprünün 29 Ekim 2015'te hizmete açılması planlanıyor

TOKİ Bilecik Bozüyük Evleri ne zaman teslim?

TOKİ Bilecik Bozüyük'te 106,31 metrekarelik 3+1 daireler bulunuyor. Projede 10 bin 401 TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Peki TOKİ Bilecik Bozüyük Evleri ne zaman teslim edilecek?

Toskana Orizzonte Büyükçekmece ne zaman teslim?

Toplam 187 adet villadan meydana gelen projede villa tipleri 3 oda ile 7 oda arasında değişiklik göstererek dizayn edildi. Peki Toskana Orizzonte Büyükçekmece ne zaman teslim?

3. köprü inşaatı ne durumda?

İstanbul’un yapımı devam eden üçüncü köprüsündeki çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Köprüde gelinen son nokta havadan da görüntülendi. Peki 3. köprünün inşaatı ne durumda?

TOKİ Kütahya Gediz 3. Etap kurası ne zaman çekilecek?

Kütahya Gediz 3. Etap TOKİ Evleri fiyatları 69 bin 94 TL'den başlangıç gösteriyor. Proje alt gelir grubuna özel olarak kurayala satışa sunuluyor. Peki TOKİ Kütahya Gediz 3. Etap kurası ne zaman çekilecek?

İstanbul 216 Kadıköy ne zaman teslim?

Daire seçenekleri arasında 1+1, 2+1 ve 3+1'lerin bulunduğu İstanbul 216 Kadıköy projesinde 36 ay vade farksız taksit imkanı ile ödeme yapılabiliyor.Peki İstanbul 216 Kadıköy ne zaman teslim edilecek?

Türkiye'nin en büyük 3. köprüsü tamamlandı!

Türkiye'de yapımı tamamlanan en büyük 3. köprü çalışmalara yaklaşık 33 aylık bir zaman aldı. Yapılan 3. köprü Türkiye'nin en büyük köprüsü olma unvanını da elinde bulunduruyor.

3.köprü ne zaman açılacak Haberi

3.köprü ne zaman açılacakYavuz Sultan Selim Köprüsü gayrimenkul sektörüne can suyu verecek. Bazı ilçeler değerlenecek. Konut projeleri daha da hız kazanacak. İşte ilçe ilçe gayrimenkul sektörünün etkileşimleri. 


PENDİK AÇIK PAZARA DÖNÜŞTÜ 


İstanbul'un yerleşim alanlarının kuzeye kaymaya başlamasıyla Çatalca, Arnavutköy, Sarıyer, Ümraniye Sancaktepe, Tuzla ve Pendik yatırımcılar için adeta açık pazara dönüştü. 2011 yılında Çatalca, Arnavutköy, Sarıyer, Ümraniye ile Sancaktepe bölgelerinde başlayan hareketlilik geçen yıl zirve yaptı. Özellikle Tuzla ve Kartal bölgelerine 4 -6 yıl önce yatırım yapanların yüzü şimdi gülüyor. Yavuz Sultan Selim'in açılması ile Pendik bölgesindeki atıl arsaların da yeni projelerle dolması bekleniyor. Emlak uzmanları önümüzdeki iki yıl içinde otoyol güzergâhı üzerindeki arsa fiyatlarının tavan yapacağı görüşünde. 


LÜKSÜ ARAYANLAR SARIYER'E 


Yeni boğaz köprüsüne ev sahipliği yapan ilçelerden Sarıyer ise uzun süren sessizliğinin ardından primlenmede gözde...