02 / 07 / 2022

3.köprü sarıyer belediyesi temizlik

3.köprü sarıyer belediyesi temizlik

3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında Uskumruköy Mahallesi'nde sürdürülen çalışmalar sırasında hafriyat kamyonlarının yola döktüğü çamurları Sarıyer Belediyesi temizliyor...

Tarsus'ta 3 köprünün temeli atıldı!

Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında ilçelerde düzenlediği açılış ve temel atma törenlerinin sonuncusunu Tarsus’ta düzenledi. Tarsus'ta 3 köprünün temeli atıldı.

Bursa Kirmasti Çayı'na 3. köprü!

Yatırımda hız kesmeyen Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Kirmasti Çayı'na 3. köprüyü inşa ediyor, köprünün ilçenin çehresini değiştirmesi bekleniyor.

Sarıyer Belediyesi'nin yeni binası yarın açılıyor!

Sarıyer Belediyesi yeni hizmet binası yarın gerçekleştirilecek törenle hizmete açılacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu açılışa katılacak.

Nihat Özdemir: 3. Köprü bağlantıları için finansmanı beklemedik!

3. Köprü’nün açılmasıyla yaşanan trafik sıkıntısını çözecek Kuzey Marmara Otoyol projesi konsorsiyumunda yer alan Limak’ın Başkanı Nihat Özdemir,“Sıkıntının farkındayız, bir an evvel çözmek için yolun yapımına finansmanı beklemeden başladık. Şu an 1500 kamyon şoförü arıyoruz” dedi.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü arsa ve konut fiyatlarını yüzde 50 artıracak!

Köprü ve bağlantı yollarının yanı sıra yapımı devam eden 3. Köprü ve İstanbul Belediyesi’nin, kent merkezini Sarıyer’e bağlayacak olan tünel projeleri bölgedeki arsa ve konutlara ilgiyi artırdı.

3. Köprü'nün son videosu!

Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde çalışmalar son hızla devam ediyor. Sarıyer'in Garipçe Köyü ile Beykoz'un Poyrazköy semti arasında hayata geçirilen 3. Köprü'nün yaz aylarında hizmete açılması planlanıyor.

3.Köprü planı İBB Meclisi'nden geçti!

Sarıyer ve Beykoz bölgesinde yer alan 3. Köprü’nün bağlantı yolları ile ilgili imar planı değişikliği, İstanbul 8. İdare Mahkemesi’nin iptal kararının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde kabul edildi.

3. köprü yollarının imar planı değişikliği İBB Meclisi'nde kabul edildi!

SARIYER ve Beykoz gerigörünüm ve etkilenme bölgesinde yer alan 3. Köprü'nün bağlantı yolları ile ilgili imar planı değişikliği, İstanbul 8. İdare Mahkemesi'nin iptal kararının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde kabul edildi.

3. köprü bağlantı yolları imar planı değişikliği kabul edildi!

SARIYER ve Beykoz gerigörünüm ve etkilenme bölgesinde yer alan 3. Köprü’nün bağlantı yolları ile ilgili imar planı değişikliği, İstanbul 8. İdare Mahkemesi’nin iptal kararının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde kabul edildi.

Sarıyer Belediyesi’nden genç mimarlara destek!

MEF Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencileri Sarıyer Belediyesi’nin katkılarıyla, Ayazağa İlköğretim Okulu öğrencilerinin bahçelerini ikiye ayıran su kanalını geçerek daha geniş bahçeye kavuşmaları için bir köprü tasarladı.

2002 yılında İstinye Koyu'na Sarıyer Belediyesi talip olmuş!

2002 yılında Hazine'ye ait 21 dönümlük İstinye Koyu'na Sarıyer Belediyesi talip olmuş. İngilizler'den 200 milyon dolarlık turistik yatırım yapma sözü alan Sarıyer Belediyesi koyun kendilerine devredilmesini istemiş.

2002 yılında Üçüncü Boğaz Köprüsü'ne Sarıyer Belediyesi sahip çıkmış!

2002 yılında Arnavutköy-Kandilli arasında yapılması planlanan üçüncü köprü projesine Sarıyer Belediyesi sahip çıkmış. Belediye, köprünün Beykoz ile Sarıyer arasında yapılmasını ilgili bakanlıklara teklif ederek birçok kazanımlar elde edileceğini savunmuş.

Kuzey Ormanları Garipçe'de 3.Köprü için eylem yaptı!

Mahkeme kararına göre 3. köprü inşaatının derhal durdurulması gerektiğini açıklayan Kuzey Ormanları Savunması, çevreye duyarlı vatandaşları bugün Sarıyer Garipçe kavşağında eyleme çağırdı.

3.köprü sarıyer belediyesi temizlik Haberi

3.köprü sarıyer belediyesi temizlik

3. Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi kapsamında Uskumruköy Mahallesi'nde sürdürülen çalışmalar sırasında hafriyat kamyonlarının yola döktüğü veya tekerleklerine yapışması sonucu otoyola savrularak trafiği riske atan ve zemin kayganlaşmasına sebebiyet veren çamurlar, Sarıyer Belediyesi ekipleri tarafından temizleniyor. IC İçtaş İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş ile Astaldi S.P.A Ortaklığı'nın yürüttüğü inşaat çalışmaları sırasında inşaat sahasından döküm sahasına kadar uzanan güzergah boyunca asfaltta oluşan çamurlaşmanın tespitini yapan Sarıyer Belediyesi, gerekli tedbirleri alarak yolun temizliğini sağladı. Bununla birlikte temizleme araçlarını bölgeye sevkeden ve şantiye giriş ve çıkışlarına ışıklı uyarıcı levhalar koyan Sarıyer Belediyesi ekipleri, hafriyat araçlarının tekerleklerinin inşaat sahasından çıkmadan temizletilmesi konusunda da ilgili inşaat firma yetkililerine yazılı tebligatta bulundu. 


Yol güzergahını kullanan araç sürücülerinin olası kaza riskinin ortadan kaldırılması için büyük...