65 yaş üstü devlet yardımı

65 yaş üstü devlet yardımı

İstanbul Valisi Yerlikaya, "65 yaş ve üstü maddi durumu iyi olmayan yaklaşık 50 bin vatandaşımıza, 6 hafta boyunca gıda kolisi ulaştıracağız." dedi.

Ant Yapı'dan sağlıklı yaş alma konseptli proje!

Yurtiçi ve yurtdışında 40'a yakın şantiyede iş yürüten Ant Yapı, sağlıklı yaş alma konseptli projesini hayata geçiriyor. Şirket, rezidans ve sağlık hizmetleri verilecek olan bu projeyle 65 yaş üstünü hedefledi.

Yaşlı bakım evlerine ihtiyaç artıyor!

Eva Gayrimenkul Değerleme Genel Müdür Yardımcısı Şahin, "2040 yılında 55 yaş üstü nüfusun binde 2,2'sinin yaşlı bakım evlerinde kalacağı varsayıldığında minimum 33 bin kişilik kapasiteye ihtiyaç duyulacağı öngörülüyor" diyor...

Gayrimenkulde trend yaşlı kasabaları oldu!

Yaşlanan nüfus, küçülen aileler, kentten kaçış isteği gibi faktörler gayrimenkulde yaşlı kasabaları konseptini oluşturuyor. Birçok inşaat şirketi 65 yaş üstü emeklilere yönelik yaşlı kasabaları inşa etmek için harekete geçti.

İzmir'de binaların yüzde 65'i riskli!

İzmir'de alt yapı yetersizliği ve çarpık kentleşme hakkında açıklamalarda bulunan EGE-KOOP Genel Başkanı Hüseyin Aslan, "İzmir'de binaların yüzde 65'i riskli, yaş ortalaması 25, gecekondu sayısı 300 bin'' dedi.

Muğla 100 Yaş Evi hizmete açıldı!

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 60 yaş üstü vatandaşların sosyal yaşama daha aktif katılmalarını ve üretkenliklerinin devamını sağlamak amacıyla hayata geçirdiği 100 Yaş Evini yapılan törenle açtı.

12 soruda HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri!

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri projesi İstanbul’un Silivri ilçesinin Selimpaşa Ortaköy beldesinde hayata geçiriliyor. Proje sağlık konseptiyle 55 yaş üstü vatandaşlara yönelik olarak yapılıyor. İşte 12 soruda HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri...

Etra HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri satış ofisi!

614 adet birim bulunan Etra HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nde 55 yaş üstü vatandaşlar aktif, keyifli ve güvenli bir emeklilik yaşamına adım atmış olacak..

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri fiyat 2018!

Aktif, sağlıklı ve doğal yaşamı bir arada sunan HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri'nin lansmanı bugün yapıldı. Proje ile 55 yaş üstü vatandaşlar keyifli, aktif ve güvenli bir emeklilik yaşamına adım atmış olacak..

Alanya'nın kentsel dönüşüme ihtiyacı var!

Alanyalı inşaat sektörü temsilcileri bölgede kentsel dönüşüm ihtiyacı olduğunu belirtti. Merkezdeki binaların yüzde 80'inin 30 yaş üstü olduğunu belirten temsilciler, büyük sürprizler geleceğini söyledi.

Ankara 5. İkinci Bahar Dayanışma Merkezi açıldı!

Ankara Yenimahalle Belediyesi'nin 50 yaş üstü vatandaşlara yönelik olarak hizmete sunduğu İkinci Bahar Dayanışma Merkezlerinin 5'incisi Batıkent Meydan AVM'de törenle kapılarını açtı.

Zerrin Özgüle İnşaat 60 yaş üstü için özel proje yapacak!

Bursa Bademli'de Zer Bademli Evleri'ni inşaa eden Zerrin Özgüle İnşaat, lokasyonu ve sosyal donatı alanları ile fark oluşturan villalar sunmayı hedefliyor.

Sinpaş Marina Ankara'da 25 bin TL peşinatla!

Bağımsız araştırma şirketi IPSOS’un yaptığı araştırmaya göre, 30 yaş üstü, 6 ay içinde konut almayı düşünen Ankaralıların ilk tercihi Sinpaş Marina Ankara oldu.

İzmir'deki binaların yüzde 65'i riskli!

İzmir Çevre ve Şehircilik il Müdürü Sadettin Varan, "İzmir genelinde bina yaş ortalaması 25 yıl ve üzeri olup, kaçak yapılaşma Sayıştay raporlarında yaklaşık yüzde 65 olarak tespit edildi" dedi.

65 yaş üstü devlet yardımı

65 yaş üstü devlet yardımı 65 yaş üstü devlet yardımı

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 65 yaş ve üstü maddi durumu iyi olmayan yaklaşık 50 bin vatandaşa, 6 hafta boyunca gıda yardımında bulunacağını aktardı.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı yürütülen çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; İstanbul Valisi Yerlikaya, "65 yaş ve üstü maddi durumu iyi olmayan yaklaşık 50 bin vatandaşımıza, 6 hafta boyunca gıda kolisi ulaştıracağız." ifadelerini kullandı.

Yerlikaya, şöyle devam etti: "22 Mart'tan bugüne Vefa çalışmaları kapsamında İstanbul genelinde toplam 39 bin 614 vatandaşın çağrısına cevap...