AA Restorasyon Gayrimenkul Yatırım İnşaat Grubu Otomotiv ve Makine Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

AA Restorasyon Gayrimenkul Yatırım İnşaat Grubu Otomotiv ve Makine Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

AA Restorasyon Gayrimenkul Yatırım İnşaat Grubu Otomotiv ve Makine Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, Ahmet Kaplan tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 5 Aralık'ta kuruldu

Dharma Gayrimenkul Kiralama Danışmanlık Turizm İnşaat Restorasyon Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Dharma Gayrimenkul Kiralama Danışmanlık Turizm İnşaat Restorasyon Sanayi Ve Tic.Ltd.Şti. bugün Beyoğlu'nda 30 bin TL sermaye bedeli ile Fazilet Axelrod tarafından kuruldu.

Hayko Cepkin Kuşadası'nda gayrimenkul sektörüne atıldı! 

Rock müziğin efsane isimlerinden Hayko Cepkin gayrimenkul sektörüne atıldı. Cepkin Kuşadası'nda restorasyon işine girecek. 

Halk GYO'nun ulusal kredi notu uzun vadeli AA-, kısa vadeli A1+!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın "yatırım yapılabilir" kategoride; Uzun Vadeli Ulusal Notu (TR) AA-, Kısa Vadeli Ulusal Notu (TR) A1+, her iki not görünümünü ise "stabil" olarak belirlendi...

Halk GYO'nun ulusal kredi notu uzun vadeli AA-, kısa vadeli A1+!    

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığ'nın "yatırım yapılabilir" kategoride; Uzun Vadeli Ulusal Notu (TR) AA-, Kısa Vadeli Ulusal Notu (TR) A1+, her iki not görünümünü ise "stabil" olarak belirlendi...

Fours Gayrimenkul İnşaa Taahhüt Sanayi Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı! 

Fours Gayrimenkul İnşaa Taahhüt Sanayi Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Pendik'te 200 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Adb Gayrimenkul Dış Ticaret İnşaat Ve İhracat İthalat Limited Şirketi kuruldu!

Adb Gayrimenkul Dış Ticaret İnşaat Ve İhracat İthalat Limited Şirketi bugün Bakırköy'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Bassem Ramadan, Ammar Hamwı Fusstok ve Deıaa Alhddad ortaklığında kuruldu. 

Zone Gıda Restoran ve Gayrimenkul Danışmanlığı İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zone Gıda Restoran ve Gayrimenkul Danışmanlığı İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi Mouhamad Sıbaı, Nuha Sayadı ve Alıaa Alrefaı ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Medici Restorasyon İnşaat Proje Gayrimenkul Yönetimi Ve Finansal Danışmanlık Limited Şirketi kuruldu!

Medici Restorasyon İnşaat Proje Gayrimenkul Yönetimi Ve Finansal Danışmanlık Limited Şirketi Ali Kılıf tarafından 27 Eylül 2017'de 10 bin TL sermaye ile kuruldu.

Seyyah Gayrimenkul Danışmanlığı Restorasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Seyyah Gayrimenkul Danışmanlığı Restorasyon İnşaat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün Mücella Susmazer imzasıyla kuruldu.

Gayrimenkul Geliştirme Finansmanı Sertifika Programı 2 Kasım'da!

ÖzÜ AA PGM’nin GYODER işbirliği ile gerçekleştireceği “Gayrimenkul Geliştirme ve Finansmanı Sertifika Programı” 2 Kasım 2016’da başlıyor.

Safhane Restorasyon Ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi kuruldu!

Safhane Restorasyon Ve Gayrimenkul Geliştirme Anonim Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Sedat Bağışgil ve Vedat Bağışgil tarafından kuruldu.

Alp Alkaş Gayrimenkul Merkezi 3. dönem mezunlarını verdi!

Özyeğin Üniversitesi işbirliğiyle 2014 yılının Ocak ayında kurulan Alp Alkaş Perakende ve Gayrimenkul Merkezi (AA PGM) 3'üncü mezunlarını verdi.

Workshop, gayrimenkulünüz için check-up raporu hazırlıyor!

Düşündüğünüz gayrimenkulün sizin kullanım alışkanlıklarınıza göre, restorasyon ve dekorasyon anlamında nasıl pozitif değişimler geçirebileceği, tüm bunların teknik ve estetik alt yapısı hakkında size ücretsiz bir check-up raporu sunuluyor.

AA Restorasyon Gayrimenkul Yatırım İnşaat Grubu Otomotiv ve Makine Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi Haberi

AA Restorasyon Gayrimenkul Yatırım İnşaat Grubu Otomotiv ve Makine Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

AA Restorasyon Gayrimenkul Yatırım İnşaat Grubu Otomotiv ve Makine Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, Ahmet Kaplan tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 5 Aralık'ta kuruldu. 


AA Restorasyon Gayrimenkul Yatırım İnşaat Grubu Otomotiv ve Makine Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi iş konusu;Her türlü tarihi binalara ait restorasyon işleri,her türlü inşaat taahhüt işleri,konut,işyeri,ticarethane inşaatlarını yapmak,satmak,kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


AA Restorasyon Gayrimenkul Yatırım İnşaat Grubu Otomotiv ve Makine Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi adres: Etiler, Nispetiye Caddesi, Seyran Apartmanı, No:35 Kat:6...