Halk GYO'nun ulusal kredi notu uzun vadeli AA-, kısa vadeli A1+!    

Halk GYO'nun ulusal kredi notu uzun vadeli AA-, kısa vadeli A1+!    Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığ'nın "yatırım yapılabilir" kategoride; Uzun Vadeli Ulusal Notu (TR) AA-, Kısa Vadeli Ulusal Notu (TR) A1+, her iki not görünümünü ise "stabil" olarak belirlendi...


Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) kredi derecelendirme notu hakkında açıklama yaptı.

Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş., Halk GYO'ya ilişkin yürüttüğü kredi derecelendirme süreci sonucunda Halk GYO'nun "yatırım yapılabilir" kategoride derecelendirerek; Uzun Vadeli Ulusal Notu (TR) AA-, Kısa Vadeli Ulusal Notu (TR) A1+, her iki not görünümünü ise "stabil" olarak belirledi. 

Halk GYO'nun KAP açıklaması: 
Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş., Şirketimize ilişkin yürüttüğü kredi derecelendirme süreci sonucunda Şirketimizi "yatırım yapılabilir" kategoride derecelendirerek; Uzun Vadeli Ulusal Notumuzu (TR) AA-, Kısa Vadeli Ulusal Notumuzu (TR) A1+, her iki not görünümünü ise "stabil" olarak belirlemiştir.