09 / 02 / 2023

abdurrahman arıcı

abdurrahman arıcı

Kültür ve Turizm Bakanlığınca turizmde alternatif oluşturma ve işitme engellilerin kültür ile turizm değerlerinden daha fazla yararlanabilmeleri amacıyla "İşiten Türkiye Projesi" hazırlandı.

Abdurrahman Arıcı: Turizmde herhangi bir olumsuzluk öngörmüyoruz!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Kumluca Belediyesi ve AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, "Önümüzdeki sezon için turizmde herhangi bir olumsuzluk öngörmüyoruz" dedi.

Abdurrahman Arıcı: Kültür turizminin yaygınlaşması gerekiyor!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Türkiye'de yayla ve kültür turizminin yaygınlaştırılması gerektiğini belirtti .Arıcı, Şanlıurfa'nın da kültür ve turizm bakımından önemli olduğunu söyledi.

Bayram süresince müzeler ziyaretçilere açık olacak!

Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Dr. Abdurrahman Arıcı, bayram süresince müzelerin açık olacağını bildirdi. Tarih, kültür ve arkeoloji tutkunları Kurban Bayramı süresince müzeleri ziyaret edebilecek

Turizmde hedef 35 milyon!

TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy: Sene 2000 yurt içi ve yurt içindeki seyahat eden vatandaşımızın sayısı 556 bin kişi. 2012 yılında seyahat eden vatandaşımızın sayısı 13 milyon kişi. Hedefimiz 2023 yılında 35 milyon...

Malazgirt Anıtı'nın çevresi için düzenleme yapılacak!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, Muş'a yaptığı ziyarette "Bölgeye yapılacak yatırımların, daha düzenli ve planlı şekilde getirilmesini planlıyoruz" dedi. Muş Valisi Vedat Büyükersoy Arıcı'dan kütüphane talebinde bulundu...

69 ton şeker dağıtıldı! Bunu kaçırdınız ama sonrakileri sakın kaçırmayın

Devlet tarafından çiftçilere ve arıcılara yönelik destekler devam ediyor. Bu kapsamda 69 ton şeker dağıtımı gerçekleştirildi.

Arıcılık destekleri belli oldu. İşte 2023'de ödenecek rakam

Organik arıcılığı desteklemek isteyen Tarım ve Orman Bakanlığı'nın desteklere ilişkin usul ve esaslarını belirleyen tebliğ Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Arçelik 8 Serisi A50 C 865 B /50" 4K Smart TV’ de Dev İndirim! Sakın Kaçırmayın! İşte 28 Mayıs 2022 Fiyat Listesi…

Arçelik, 8 Serisi A50 C 865 B /50" 4K Smart TV ‘de Dev İndirim yaptığını açıkladı. Peki,8 Serisi A50 C 865 B /50" 4K Smart TV Ne Kadar Oldu? İşte 28 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Odakule İnşaat Metal Tekstil Reklam Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Odakule İnşaat Metal Tekstil Reklam Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Duygu Arıcı tarafından kuruldu.

Sosyal konutlarda kitle üretimine geçilmeli!

Rizeninsesinet köşe yazarlarından Mustafa Semih Arıcı bugünkü köşe yazısında konut fiyatlarındaki artışa karşı yapılacakları kaleme aldı. 

Konut piyasasında neler oluyor?

Rizeninsesi köşe yazarlarından Mustafa Semih Arıcı bugünkü köşesinde konut piyasasındaki son durumu kaleme aldı.

Rize'de arsa kavgası! Amca yeğenini öldürdü!

Rize Güneysu'da tartıştığı aynı ad ve soyadı taşıyan yeğeni Hasan Arıcı’yı (32) tabancayla başından vurup öldüren Hasan Arıcı'nın, yeni ev inşaatına başlayan yeğenini, arsasına birkaç metre müdahale ettiği için öldürdüğü iddia edildi.

Avrupa Konutları Çamlıvadi satışa çıktı!

Artaş inşaat'ın Arıcılar'da yer alan Avrupa Konutları Çamlıvadi projesi satışa çıktı...

Çamlıvadi fiyatları Arıcılar!

Çamlıvadi fiyatları Arıcılar haberimizde yer alıyor. İşte Çamlıvadi fiyatları Arıcılar ve Çamlıvadi proje detayları...

Renovasyon Gayrimenkul Geliştirme Ve Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Renovasyon Gayrimenkul Geliştirme Ve Yatırım Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Musa Arıcı tarafından kuruldu.

Avrupa Konutları Vadi Arıcılar fiyat listesi!

Avrupa Konutları Vadi Arıcılar fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Avrupa Konutları Vadi Arıcılar fiyat listesi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Avrupa Konutları Vadi: Avrupa Konutları Arıcılar projesinin adı belli oldu!

Artaş İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Avrupa Konutları Vadi projesinde ön talep toplanıyor. Projenin yakın zamanda satışa çıkması planlanıyor.

Enermatik Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Enermatik Enerji Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Metin Ezer ve Musa Arıcı ortaklığında kuruldu. 

abdurrahman arıcı Haberi

abdurrahman arıcı

Projenin ilk toplantısı, Muratpaşa ilçesindeki bir otelde, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı başkanlığında gerçekleştirildi. 


Arıcı, yaptığı açıklamada, Türkiye'de 3 milyon, dünyada da 600 milyona yakın işitme engelli bulunduğunu belirtti. Ülke turizmine önemli bir vizyon kazandırma amacıyla turizm sektörü temsilcileri ile "İşiten Türkiye" ve turizmin başkenti Antalya için "İşiten Antalya" projelerini hayata geçirmek istediklerini anlatan Arıcı, projenin uygulama alanları için buluştuklarını kaydetti. Türkiye'nin 2023 hedeflerinden bahseden ve turizm için 50 milyon misafir, 50 milyar dolar gelir hedeflediklerini hatırlatan Arıcı, bu hedefe ulaşmak için turizmi çeşitlendirmeye yönelik adımlar attıklarını bildirdi. Bakan Yardımcısı Arıcı, proje için Antalyalı kamu kurum ile sivil toplum kuruluşu temsilcilerine önemli roller düştüğünü belirtti. Çalışanlara işitme dili öğretilecek

Proje çerçevesinde ilk olarak eğitim çalışmalarına ağırlık vereceklerini anlatan Abdurrahman Arıcı, "İlk etapta...