Acun Uyar

Acun Uyar

Makro İnşaat Ticaret Anonim Şirketi Kayaşehir Otel İşletmeciliği Şubesi, Acun Uyar, Ercan Uyar, Murat Çamur Şube Müdürlüğü'nde 28 milyon TL sermaye ile 1 Eylül'de Başakşehir, Kayabaşı Mahallesi'nde açıldı.

Makro Kayaşehir Otel İşletmeciliği ve Turizm Anonim Şirketi kuruldu!

Makro Kayaşehir Otel İşletmeciliği ve Turizm Anonim Şirketi, Acun Uyar, Ercan Uyan ve Murat Çamur tarafından 18 milyon 250 bin TL'lik sermaye bedeli ile 23 Ağustos'ta kuruldu

Galataport'un inşaatına 'Survivor' molası!

Survivor finalinin yapılacağı yer açıklandı. Survivor 2020’de finalin Galataport'ta yapılacağını söyleyen Acun Ilıcalı, ''Galataport'un inşaatına bizim için ara verildi, finalimiz için hazırlanıyor'' dedi.

Survivor'da 'ödül villası' bakın kimin çıktı!

Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacılarına lüks bir malikaneyi yarışmacılara ödül olarak verdi. Acun Ilıcalı'nın her fırsatta 'Dominik'in en güzel evi' dediği malikanenin sahibi ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı, Survivor'daki ödül malikanesinin sahibini açıkladı!

Survivor'da ilk haftalardan bu yana verilen büyük ödüllerde lüks malikane kullanılıyordu. Acun Ilıcalı o malikanenin sahibini açıkladı!

Marc Anthony'nin lüks malikanesi!

Survivor'da Acun Ilıcalı, 'büyük ödül' olarak yarışmacılara lüks bir malikanede konaklayacaklarını açıkladı. Fakat Ilıcalı, malikanenin kime ait olduğunu söylemedi. İşte o lüks malikanenin sahibi...

San Clemente Palace Kempinski Otel’in açılışı ertelendi!

Selim Uyar,  150 milyon Euro’ya satın aldığı Venedik’teki San Clemente Palace Kempinski Otel’in açılışı koronavirüs nedeniyle ertelediği haberleri üzerine, açıklama yaptı...

Şeyma Subaşı’ndan haciz iddialarına açıklama geldi!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'nın Bebek'te bulunan kafesine haciz geldiği iddia edildi. Subaşı konuyla ilgili açıklama yaptı...

Adriana Lima'nın yeni aşkı Emir Uyar Miami’de ev kiraladı!

Dünyaca ünlü model Adriana Lima'nın Türk işadamı sevgilisi Emir Uyar aşkı için kesenin ağzını açtı. Uyar, Miami’de aylık 150 bin dolara lüks bir malikane kiraladı..

Şeyma Subaşı Ulus'a taşındı!

Acun Ilıcalı ile boşanmasının ardından birlikte oturdukları evden ayrılan 29 yaşındaki Şeyma Subaşı Ulus'ta beğendiği eve taşındı. Subaşı, yeni evini de takipçileriyle paylaştı.

Gefa Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gefa Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Engin Araz, Gökhan Uyar ve Hakan Uyar tarafından kuruldu.

Acun Ilıcalı Antalya Kepez Macera Ormanı ile ilgilenir mi?

Antalya Kepez Macera Ormanı 2016'da açıldı. Ancak belediye bu alanı komple başka bir işletmeye devretmek için ihaleye çıkmış, içerideki alanları parça parça özel sektöre verecekmiş...

Ercan Uyan yeni şirket kurdu!

Makro İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Uyan, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çamur ve Yönetim Kurulu Üyesi Acun Uyar bugün yeni bir şirket kurdu.

Decovita Pazarlama Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Decovita Pazarlama Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Küçükçekmece'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ercan Uyan, Murat Çamur ve Acun Uyar ortaklığında kuruldu.

Acun Ilıcalı Narmanlı Han’da illüzyon müzesi kuracak!

Acun Ilıcalı, Yunanlı bir ortakla birlikte İstiklal Caddesi'nde bulunan Narmanlı Han’da bir illüzyon müzesi kurmayı planlıyor.

Acun Uyar

Acun Uyar Acun Uyar

Makro İnşaat Ticaret Anonim Şirketi Kayaşehir Otel İşletmeciliği Şubesi, Acun Uyar, Ercan Uyar, Murat Çamur Şube Müdürlüğü'nde 28 milyon TL sermaye ile 1 Eylül'de Başakşehir, Kayabaşı Mahallesi, G 14 Caddesi'nde açıldı.


Makro İnşaat Ticaret Anonim Şirketi Kayaşehir Otel İşletmeciliği Şubesi adres: Başakşehir, Kayabaşı Mahallesi, G 14 Caddesi,...