Adnan Arslan kimdir

Adnan Arslan kimdir

Adnan Arslan kimdir

ABD’nin ilave vergilerle önüne set çektiği Türk çelik üreticileri yönünü Uzakdoğu pazarına çevirdi. Üreticiler, “ABD’ye geçen yıl 1.3 milyar dolarlık satış yaptık. Bunu rahatlıkla başka pazarlara yaparız” diye konuştu.

Adnan Polat kimdir?

Adnan Polat kimdir?

Galatasaray Spor Kulübü eski başkanı ve Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat kimdir? Adnan Polat bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Gökhan Arslan kimdir?

Gökhan Arslan kimdir?

Gökhan Arslan, 2019 yerel seçimlerinde Ak Parti Tunceli Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi. Peki Gökhan Arslan kimdir? Gökhan Arslan bugüne kadar hangi işlerde görev aldı?

Adnan Menderes Havalimanı'nı her gün büyütüyoruz!

Adnan Menderes Havalimanı'nı her gün büyütüyoruz!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Adnan Menderes Havalimanı'ndaki çalışmalara ilişkin açıklamalar yaptı.

Adnan Menderes Havalimanı inşaatında inceleme yapıldı!

Adnan Menderes Havalimanı inşaatında inceleme yapıldı!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan İzmir’de, Adnan Menderes Havalimanı’ndaki ilave apron çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Ahmet Arslan kimdir?

Ahmet Arslan kimdir?

AKP’nin Genel Başkanlığına seçilen Binali Yıldırım'ın yeni hükümet kabinesinde Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olan Ahmet Arslan kimdir?

Fer Ticari Gayrimenkul

Fer Ticari Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Fer Ticari Gayrimenkul Anonim Şirketi, Adnan Arslan Yönetim Kurulu Başkanlığı' nda 250 bin TL sermaye ile 4 Mart'ta Mevlana Mahallesi, Sultan Ahmet Caddesi' nde kuruldu.

Dicle Begüm Arslan kimdir?

Dicle Begüm Arslan kimdir?

Mimar Dicle Begüm Arslan kimdir? Dicle Begüm Arslan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Mimar Dicle Begüm Arslan, bugün hangi firmada çalışmalarına devam ediyor? İşte Dicle Begüm Arslan..

Ömer Kamil Arslan kimdir?

Ömer Kamil Arslan kimdir?

Mimar Ömer Kamil Arslan kimdir? Mimar Ömer Kamil Arslan, bugüne kadar hangi işlere imza attı? Ömer Kamil Arslan, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Ömer Kamil Arslan..

Gülay Yedekçi Arslan kimdir?

Gülay Yedekçi Arslan kimdir?

Mimar Gülay Yedekçi Arslan, CHP İstanbul Milletvekili Adayı oldu. Peki, Gülay Yedekçi Arslan kimdir? Gülay Yedekçi Arslan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Gülay Yedekçi Arslan...

Adnan Ertem kimdir?

Adnan Ertem kimdir?

Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem, 8 Mart 2015 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararı ile Başbakanlık temsilciliğine atandı. Peki, Adnan Ertem kimdir? İşte Adnan Ertem özgeçmişi...

Berna Araz Arslan kimdir?

Berna Araz Arslan kimdir?

Mimar Berna Araz Arslan kimdir? Berna Araz Arslan, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Berna Araz Arslan, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Berna Araz Arslan...

Adnan Dabak kimdir?

Adnan Dabak kimdir?

Edip Gayrimenkul Genel Müdürü Adnan Dabak, 31 Aralık 2014 tarihinde görevinden istifa etti. Peki, Adnan Dabak kimdir? Adnan Dabak, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Adnan Dabak...

Adnan Köklükaya kimdir?

Adnan Köklükaya kimdir?

Karayolları Genel Müdürü Mehmet Cahit Turhan'ın görevinden alınması nedeniyle vekaleten müdür olan Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Adnan Köklükaya kimdir? İşte Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Adnan Köklükaya...

Adnan Arslan kimdir

Adnan Arslan kimdir Adnan Arslan kimdir

Sabah gazetesinden Betül Alakent'in haberine göre, ABD'nin küresel ticaret ve siyaset dengelerini hiçe sayan, devlet ciddiyetiyle bağdaşmayan ve Dünya Ticaret Örgütü kurallarına aykırı çelik ve alüminyum kararının ardından Türk çelik üreticileri de harekete geçti. Ocak-temmuz 2018 döneminde ABD'ye olan ihracatın 250 milyon dolar gerilemesi üzerine yeni pazar arayışına başlayan sektör yönünü Uzakdoğu pazarına çevirdi. 2017 yılında ABD'ye 1.3 milyar dolarlık demir-çelik ve alüminyum ihraç eden sektör oyuncuları, bu oranın toplam ihracatın binde 7'sine denk geldiğini belirterek, "ABD'nin haksız yaptırımları karşısında Uzakdoğu pazarına yoğunlaşacağız" dedi.

ALTERNATİF PAZARLAR

Çelik İhracatçıları Birliği (ÇİB) Başkanı Adnan Arslan konuyla ilgili olarak, "Hong Kong, Singapur, Filipinler ve Malezya'yı kapsayan Uzakdoğu ülkelerine ve Güney Amerika'ya ihracatımızı artıracağız. Bu pazarlarda yüksek potansiyel var" dedi. Ege Demir ve Demirdışı Metaller...