afyon çay toki başvuru

afyon çay toki başvuru

TOKİ Afyon Çay Toplu Konut Projesi kapsamında yer alan 2 adet konut için başvuru dönemi yarın başlıyor...

TOKİ Afyon Çay'da başvuru dönemi 8 Nisan'da başlıyor!

TOKİ Afyon Çay Toplu Konut Projesi kapsamında yer alan 2 adet konut için başvuru dönemi 8 Nisan'da başlıyor...

Afyon Dinar TOKİ başvuru tarihleri 2019!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Afyonkarahisar Dinar projesini satışa çıkardı.

 Afyon Bayat TOKİ orta gelir başvuruları 28 Haziran'da sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Afyon Bayat orta gelir grubu projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi 28 Haziran'da sona eriyor.

Afyon Dinar TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Afyon Dinar TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 42 adet konut bulunuyor. 

Afyon Sandıklı TOKİ projesinde teslimler sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Afyon Sandıklı projesindeki konutlar için teslim dönemi sona eriyor.

TOKİ Afyon Çay başvuru işlemleri!

TOKİ Afyon Çay başvuru işlemleri bugün başlıyor ve devam ediyor. Projede daireler 3+1 şeklinde tasarlandı.

Afyon Çay TOKİ başvuruları!

Afyon Çay TOKİ başvuruları 8 Ağustos'ta başlıyor. Daire tipinin 3+1 şeklinde tasarlandığı projede fiyatı 135 bin 479 TL'dir.

TOKİ Afyon Çay başvuru dönemi!

1 adet dairenin kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunuldu. İşte TOKİ Afyon Çay başvuru dönemi...

Afyon Merkez TOKİ Zafer Mahallesi kuralı satışları!

Afyon Merkez TOKİ Zafer Mahallesi kuralı satışları 27 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek. 238 TL'lik taksitlerle ödeme yapılabilen proje 2+1 dairelerden oluşuyor.

Afyon Merkez TOKİ Zafer Mahallesi kura çekimi!

Afyon Merkez TOKİ Zafer Mahallesi kura çekimi kapsamında 300 adet konut satışa sunuluyor. Projede konutların satış fiyatları 87 bin TL'den başlıyor.

TOKİ Afyon Merkez Zafer Mahallesi kura çekiliş tarihi!

TOKİ Afyon Merkez Zafer Mahallesi kura çekiliş tarihi açıklandı. Konut fiyatları 85 bin TL'den başlangıç gösteren projede toplamda 300 adet konut emekliye özel satışa çıkarılıyor.

Afyon Merkez Zafer Mahallesi TOKİ Evleri satılık!

Afyon Merkez Zafer Mahallesi TOKİ Evleri satılık daire tipleri 2+1 olarak tasarlandı. Başvuruları T. Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülen projede 283 TL taksitle ödeme yapılabiliyor.

TOKİ Afyon Merkez Zafer Mahallesi başvuruları bugün sona eriyor!

TOKİ Afyon Merkez Zafer Mahallesi başvuruları bugün sona eriyor. Daire fiyatları 85 bin TL'den başlangıç gösteren projenin kura çekimi 27 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek.

Afyon Merkez Zafer Mahallesi TOKİ emekli başvuru!

Afyon Merkez Zafer Mahallesi TOKİ emekli başvuru dönemi yarın sona erecek. Hak belirleme kurası 27 Ocak 2016 tarihinde çekilecek olan projede taksitler teslimden sonra ödenmeye başlanacak.

afyon çay toki başvuru

afyon çay toki başvuru afyon çay toki başvuru

TOKİ Afyon Çay Toplu Konut Projesi kapsamında yer alan 2 adet ön şartsız, kurasız, başvuru önceliğine göre konut seçme ve alma olanağı ile açık satışa sunuluyor. Konutlar için başvuru dönemi 8 Nisan-28 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleşiyor.


TOKİ Afyon Çay Toplu Konut Projesi kapsamında yer alan konutların alanları 81,52 metrekare 2+1 ve 106,63 metrekare 3+1 olarak tasarlandı. 2+1 dairenin 74 bin 45 TL, 3+1 dairenin ise 107 bin 914 TL'den satıldığı projede 2+1 daire için 4 bin TL, 3+1 daire için 6 bin TL peşinat veriliyor. 3+1 daire için 240 ay vade, 2+1 daire için 180 ay vade yapılıyor. 3+1 konutun taksiti 425 TL, 2+1 konutun taksiti ise 389 TL olarak belirlendi.


Detaylı bilgi için