ağaoğlu veliefendi projesi fiyat listesi

ağaoğlu veliefendi projesi fiyat listesi

Ağaoğlu İnşaat imzası taşıyan Ağaoğlu Veliefendi vaziyet planı için haberimizi inceleyebilirsiniz...

Ağaoğlu Veliefendi Projesi ödeme planı!

Ağaoğlu Veliefendi Projesi ödeme planı kapsamında konutlarla ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor

Ağaoğlu Veliefendi ödeme planı!

Ağaoğlu Veliefendi ödeme planı henüz netleşmedi, proje Bakırköy Kartal Mahallesi'nde yer alıyor

Ağaoğlu Veliefendi satış ofisi!

Ağaoğlu Veliefendi satış ofisi ile ilgili bilgiler haberimizde bulunuyor. Ağaoğlu Veliefendi projesi 8 blokta 1.200 adet konuttan meydana geliyor...

Ağaoğlu Veliefendi ev fiyatları!

Ağaoğlu Veliefendi ev fiyatları kapsamında konutlarla ilgili bilgiler haberimizde yer alıyor

Ali Ağaoğlu Bodrum Yalıçiftlik'teki arsasını satıyor!

Türkiye'nin en büyük müteahhitlerinden biri olan Ali Ağaoğlu'nun Bodrum Yalıçiftlik'te bulunan arazisine otel yapacağı konuşuluyordu. Hatta araziye "Ali Ağaoğlu Turizm Projesi" tabelası da asılmıştı. Ağaoğlu bu projeden vazgeçti. Hatta araziyi satmak için müşteri arıyor...

Ağaoğlu Bodrum projesi 2019'un ilk yarısında satışta!

Gayrimenkul sektörünün lider markası Ağaoğlu, Bodrum'da tarihi bir projeye imza atıyor. Ali Ağaoğlu, "Bodrum projesi, imza projelerimizden biri olacak.Vatandaşlarımıza 'paranızı biriktirin, beni bekleyin' diyorum." dedi.

Ağaoğlu Bodrum projesi geliyor! Yeni proje!

Ağaoğlu Şirketler Grubu yepyeni bir projeye hazırlanıyor. Bodrum'da inşa edilecek projenin tüm detayları önümüzdeki günlerde belli olacak...

Panorama İstanbul Veliefendi projesi geliyor!

24 Gayrimenkul ve Invest İnşaat ortaklığıyla Panorama İstanbul Veliefendi projesi geliyor. Proje 650 konut ve 100 ticari üniteden meydana geliyor.

Kiptaş Locamahal'de lansmana özel metrekaresi 5 bin 750 TL'ye!

İstanbul Zeytinburnu’nda kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen KİPTAŞ Locamahal Veliefendi projesi için satış ofisinde basın toplantısı  düzenlendi.

11 soruda Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi!

Ağaoğlu Çekmeköy Park projesinde fiyatlar 446 bin TL'den başlıyor. Lansmanı bugün yapılan projede yüzde 25 indirim imkanı sağlanıyor. İşte 11 soruda Ağaoğlu Çekmeköy Park projesi...

Locamahal Veliefendi basın lansmanı 10 Ekim'de!

KİPTAŞ imzasıyla hayata geçirilen Locamahal Veliefendi projesi basına tanıtılacak. Locamahal Veliefendi basın lansmanı 10 Ekim'de gerçekleşecek.

Ağaoğlu Çekmeköy projesi nerede? İşte açık adresi!

Ağaoğlu İnşaat tarafından 3 milyar dolar yatıırm bedeliyle hayata geçirilecek olan Ağaoğlu Çekmeköy projesi konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. Peki Ağaoğlu Çekmeköy projesi nerede? İşte açık adresi..

Ağaoğlu Çekmeköy fiyat!

Lansmanı 6 Ekim Cuma günü Ortaköy’de gerçekleşecek olan Ağaoğlu Çekmeköy projesi konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. Projede 738 adet konuta yer veriliyor. İşte Ağaoğlu Çekmeköy fiyat listesi...

Ağaoğlu Çekmeköy projesi yarın satışa çıkıyor!

Toplam 738 adet daireden meydana gelen Ağaoğlu Çekmeköy projesinde daire fiyatları 387 bin TL'den başlıyor. Ağaoğlu Çekmeköy projesi yarın satışa çıkıyor.

10 soruda Locamahal Veliefendi projesi!

Locamahal Veliefendi projesi Kiptaş tarafından hayata geçiriliyor. Fiyatların 600 bin TL'den başladığı proje "Yerinizi alın, geleceği kazanın" sloganıyla tanıtılıyor. İşte 10 soruda Locamahal Veliefendi projesi...

Ağaoğlu Bağcılar projesi iptal mi edildi?

Ağaoğlu İnşaat tarafından Bağcılar Üçyüzlü'de hayata geçirilecek olan proje için asılan tabela belediye ekiplerince kaldırıldı. Peki Ağaoğlu Bağcılar projesi iptal mi edildi?

Ağaoğlu Üçyüzlü projesi başlıyor!

Ağaoğlu Üçyüzlü projesi başlıyor. Ağaoğlu İnşaat tarafından Bağcılar Üçyüzlü'de inşa edilecek proje için tabela asıldı. Projenin yıl içerisinde başlaması planlanıyor.

ağaoğlu veliefendi projesi fiyat listesi

ağaoğlu veliefendi projesi fiyat listesi ağaoğlu veliefendi projesi fiyat listesi


Toplamda 8 blok halinde yükselen Ağaoğlu Veliefendi projesi Ağaoğlu İnşaat'ın girişimi ile yükseliyor. Ağaoğlu Veliefendi vaziyet planı 'nın ayrıntıları haberimizin devamında yer alıyor. 


Ağaoğlu Veliefendi projesi içerisinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor. 


Çalışmalarına 1 yıl içerisinde yapılması planlanan Ağaoğlu Veliefendi 'nde toplamda 1200 konut yer alıyor.Ağaoğlu Veliefendi vaziyet planı 'nın ayrıntıları şu şekilde: 


Ağaoğlu Veliefendi vaziyet planı:


 


Web Adresi: http://www.agaoglu.com.tr/

Telefon: 444 6 777

Gülay...