Ahmet Cin kimdir

Ahmet Cin kimdir

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, yeni dönem için hazırladığı projeleri anlattı. Cin, önümüzdeki beş yıllık süre içerisinde taahhüt ettikleri 130’a yakın projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi.

Ahmet Cin kimdir?

AKP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin'in 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Pendik İlçe Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi bekleniyor. Peki, Ahmet Cin kimdir?

Ahmet Cin Pendik'teki kentsel dönüşüm için Murat Kurum'la görüştü!

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, ilçede hali hazırda süren ve planlanan yatırımlar için Ankara’da temaslarda bulundu. Ahmet Cin, Pendik ve Taşlıbayır'da (Orta ve Dumlupınar) devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarını Murat Kurum ile ele aldı.

Pendik Keltepe'nin imar planları onaylandı!

Pendik Çınardere Mahallesi “Keltepe” için hazırlanan 1/5000’lik ve Ballıca, Emirli, Kurna ve Kurtdoğmuş Mahalleleri için hazırlanan 1/1000’lik İmar Planları, Belediye Başkanı Ahmet Cin’in yoğun çabalarıyla İBB Meclisi’nde oanylandı. Başkan Ahmet Cin, “Hayırlı olsun. Gayretlerimiz sonuç verdi” dedi.

Pendik Güllübağlar Spor Kompleksi’nin inşaatı tamamlandı!

Pendik Belediyesi, Yayalar ve Kavakpınar Spor Komplekslerinden sonra Güllübağlar Spor Kompleksi inşaatını da tamamladı. Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Şehrimizdeki spor komplekslerinin sayısını her geçen yıl artırma gayreti içerisindeyiz.” diye konuştu.

Pendik Sülüntepe'deki tapu sorunu çözüldü!

Sülüntepe Mahallesi ‘806 parsel’deki 75 adet gecekondunun tapu sorunu çözüöe kavuştu. Belediye Başkanı Ahmet Cin’in girişimleriyle Milli Emlak Müdürlüğünden devralınan parselin hak sahiplerine satışı başladı. 

Ahmet Hanefi Özbilen kimdir?

TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Hanefi Özbilen kimdir? Ahmet Hanefi Özbilen daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Ahmet Hanefi Özbilen'in biyografisi...

Ahmet Cin'den belediye ve hazine hisseleriyle ilgili iki müjde!

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, belediye ve hazine hisseleriyle ilgili müjdeli haberi verdi. Belediye hisselerinin satış bedellerinde 2020 yılı için herhangi bir artış yapılmayacak.

Ahmet Şimşek kimdir, ne iş yapar?

Özel Ahmet Şimşek Eğitim Kurumları'nın sahibi olan Ahmet Şimşek kimdir? Ahmet Şimşek daha önce hangi görevlerde bulundu?

Ahmet Nur Çebi kimdir, ne iş yapar?

Beşiktaş Kulübünün olağanüstü seçimli genel kurulunda Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı kulübün yeni başkanı seçildi. Peki Ahmet Nur Çebi kimdir, ne iş yapar?

Pendik'e millet bahçesi sözü!

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, yeni dönem için hazırladığı projeleri anlattı. Cin, önümüzdeki beş yıllık süre içerisinde taahhüt ettikleri 130’a yakın projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi.

Ahmet Baykan kimdir?

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, MHP'nin Maltepe Beledeyi Başkan adayının Ahmet Baykan olduğunu açıkladı. Peki, Ahmet Baykan kimdir?

Ahmet Cin kimdir?

AKP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ahmet Cin'in 2019 yerel seçimlerinde AKP'den Pendik İlçe Belediye Başkan Adayı olarak gösterilmesi bekleniyor. Peki, Ahmet Cin kimdir?

Ahmet Yarız kimdir?

Ahmet Yarız, Halk GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Peki Ahmet Yarız kimdir. Ahmet Yarız bugüne kadar nerelerde çalıştı?

Ahmet Arslan: Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu hattında hedef Çin!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan yaptığı açıklamada, "Çin'den başlayıp Avrupa'ya kadar uzanan ticaretin, Bakü-Tiflis-Kars Demiryolu hattı üzerinden gerçekleştirilmesi bizim önemli hedeflerimizden biri." dedi

Ahmet Cin kimdir

Ahmet Cin kimdir Ahmet Cin kimdir

AK Parti Pendik Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin, 31 Mart Yerel Seçimleri için hazırladığı projeleri anlattı. Başkan adayı Cin, önümüzdeki beş yıllık süre içerisinde taahhüt ettikleri 130’a yakın projeyi hayata geçirmeyi planladıklarını kaydetti. 

Star Gazetesi'nde yer alan habere göre; Pendik’in vizyon projelerle anılacak bir ilçe haline dönüşmesi gerektiği söyleyen Cin, Teknoloji Üssü ve Uluslararası Fuar Alanın da içinde yer aldığı 30’a yakın vizyon projesi olduğunu söyledi. Projeleri 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine göre hazırladıklarının altını çizen Başkan adayı Cin “Marka bazlı projelerimiz var. Çocuklarımıza ve gençlerimize refah ortamında yaşayacakları bir kent bırakmak istiyoruz. Günlük hesaplar içerisinde değiliz. 50 yıllık planlar yaparak gençlerimizin geleceğini hazırlıyoruz” dedi.

60 BİN İSTİHDAM 

Pendik’i Türkiye’nin teknoloji merkezi haline getireceklerinin altını çizen Cin “Vizyonumuzu kısa, orta ve uzun...