Ahmet Dördüncü

Ahmet Dördüncü

Türkiye'yi geleceğin malzemesi karbon elyafı üretebilen 9 ülkeden biri haline getiren Akkök Holding, ABD'li ortağının 'Buraya gelin" çağrısına rağmen Yalova'yı bir karbon elyaf üretim merkezi haline getirme hedefinde.

Büyüme yavaşlar inşaatta durgunluk olur

Sabancı Holding CEO'su Dördüncü, otomotiv ve perakendede tüketim düşüşünden sonra inşaatta da yavaşlama işaretleri aldıklarını söyledi.

Ahmet Dördüncü, Akkök Şirketler Grubu’nun CEO’su oldu!

Kimya, enerji ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren Akkök Şirketler Grubu’nun CEO’luğunu Ahmet Dördüncü devraldı

Akkök Holding'in acı günü! Mehmet Yekta Dördüncü vefat etti!

Akkök Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Cemal Dördüncü'nün kardeşi Mehmet Yekta Dördüncü vefat etti.

Akkök Holding istihdamını koruyacak!

Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü yaptığı açıklamada, "Buradan yola çıkarak devletimizin sunduğu imkanlardan da yararlanarak istihdamı koruyacağımızı kamuoyuna duyururuz." şeklinde konuştu.

Akkök Grubu 1,2 milyar liralık yatırım yapacak!

Akkök Grubu 1,2 milyar liralık yatırım yapma kararı aldı. Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü ve Akkök Holding İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Raif Ali Dinçkök, iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ahmet Dördüncü: 3.6 milyarlık dev bir GYO’muz oldu!

3 milyar doları aşkın cirosuyla enerji, gayrimenkul ve kimya sektörlerinde faaliyet gösteren Akkök Grubu CEO’su Ahmet Dördüncü bu yıl en az 430 milyon dolarlık yatırım yapacaklarını dile getirdi.

Ahmet Cemal Dördüncü Akiş GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yönetim kurulu üyeleri dörev taksimi ve izah kararını yayınladı. Akiş GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cemal Dördüncü oldu.

Ahmet Dördüncü: Gayrimenkulde 2016'dan sonra gaza basacağız!

Akkök Holding CEO’su Ahmet Dördüncü: "2016 bittiğinde çok ciddi projelere karar vermiş, gaza basmış bir grup olacağız. Çünkü tartışmalar ne olursa olsun gayrimenkul sektöründe Türkiye’de daha alınacak çok yol var." dedi.

Gayrimenkul Türkiye'de büyümeye en yatkın sektörlerden biri!

Akkök Holding CEO'su Ahmet Dördüncü, grubun gayrimenkul kimya ve enerji sektörlerinde önemli adımlar atmaya devam edeceğini söylüyor. Dördüncü bu sektörün Türkiye'nin büyümeye en yatkın ve fırsatlar içeren sektörleri olduğunu belirtiyor.

Ahmet Dördüncü: Enerji projelerinde kuru dikkate almak yanlış!

Akkök Holding İcra Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü, enerji yatırımlarının uzun vadeli projeler olduğunu belirterek, "Enerjide yapılan yatırımları bugünkü kurlara göre hesaplarsanız çok yanlış bir iş yaparsınız'' dedi.

Ahmet Cemal Dördüncü kimdir?

Ahmet Cemal Dördüncü, Akkök Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı'dır. Peki Ahmet Cemal Dördüncü kimdir? Akkök Holding'ten önce nerede çalışmıştır? İşte Ahmet Cemal Dördüncü'nünü biyografisi...

Ahmet Dördüncü: Akmerkez 2014’te dönüşüm yaşayacak!

Ahmet Dördüncü:“Akmerkez’de kira bedellerinde yüzde 7, 8 gibi bir artış var. Ruhsatlar alındı. 2014’te bir dönüşüm yaşayacak Akmerkez, dışarıya açılacak, Nispetiye tarafında birtakım cafe’lerin yapılması planlanıyo

Ahmet Dördüncü, Akkök Şirketler Grubu’nun CEO’su oldu!

Kimya, enerji ve gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren Akkök Şirketler Grubu’nun CEO’luğunu Ahmet Dördüncü devraldı

Ahmet Arslan Empire State binasına ilk tırmanan sporcu olmak için çalışıyor!

Dağ koşusu klasmanında 5 Avrupa Şampiyonluğu'nu elinde bulunduran Red Bull Sporcusu Ahmet Arslan, ABD'nin New York eyaletinde bulunan Empire States Run Up'a katılan ilk Türk atlet olacak

Ahmet Mete Işıkara: Kuzey Anadolu fayının güney koluna dikkat!

Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara, son aylarda küçük depremlerle gündeme gelen Kuzey Anadolu Fay Hattı'na dikkat çekerek "Geyve kırığında 300 yıldır deprem olmuyor. Burada er ya da geç bir deprem olacak" dedi

Ahmet Dördüncü Haberi

Ahmet Dördüncü

Türkiye'yi geleceğin malzemesi karbon elyafı üretebilen 9 ülkeden biri haline getiren Akkök Holding, ABD'li ortağının 'Buraya gelin" çağrısına rağmen Yalova'yı bir karbon elyaf üretim merkezi haline getirme hedefinde. Akkök CEO'su Ahmet Dördüncü, Yalova'da bir karbon elyaf ihtisas sanayi bölgesi kurmak için harekete geçtiklerini söyledi. 


Geleceğin malzemesi olan karbon elyafı üreten 9 ülkeden birinin Türkiye olmasını sağlayan Akkök Holding, bu alanda zincirin tamamlanabilmesini sağlayacak bir ihtisas serbest bölgesi kurmak için düğmeye bastı. Akkök CEO'su Ahmet Dördüncü, uzun uğraşların ardından Dow Aksa'nın geçtiğimiz yıl yayınlanan bir genelge ile stratejik ürünlere verilen teşviklere dahü edildiğini açıkladı. Dördüncü, "Bakanımız Nihat Zeybekci fabrikamıza geldi, ürünün ne kadar stratejik bir ürün olduğunu gördü ve birkaç hafta sonra bu tür malzemeler nerede üretilirse üretüsin 5'inci bölge teşviklerinden...