Ahmet Kaçar

Ahmet Kaçar

Aziziye Teknik Yapı Denetim Limited Şirketi, Ahmet Kaçar tarafından 10 bin TL'lik sermaye bedeli ile 13 Ağustos 2013 tarihinde Ümraniye, Armağanevler Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi'nde kuruldu

Cavit Arı'dan Kaş'taki Kaymakamlık lojmanının villayla takasına tepki!

CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı, Kaş ilçesindeki usulsüz lojman takası ile satın alınan 2 adet villanın satışa sunulmasına tepki gösterdi. Arı, “Villaların satılması değil, lojman arazisinin geriye alınması gerekir” dedi.

Özcan Kaçar'dan Manisa Kırkağaç'taki Kurşuncu Hanı'nın kiraya verilmesine tepki!

Manisa Kırkağaç Belediyesi Kurşuncu Hanı'nda restore edilen iki binadan birini toplam 3 bin 900 TL'ye vatandaşa, diğerini de 525 TL'ye AKP’ye kiraladı.

Aziz Ahmet Kaçar kimdir?

Akfen GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Aziz Ahmet Kaçar kimdir? Aziz Ahmet Kaçar, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Aziz Ahmet Kaçar'ın biyografisi...

Gürsel Uçar'dan kaçak yapı yapmayın çağrısı!

Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar, ilçeye kaçak yapı yapılmaması çağrısı yaptı.

Mars Çevreci Yapı Malzemeleri Anonim Şirketi kuruldu!

Mars Çevreci Yapı Malzemeleri Anonim Şirketi Sarıyer'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Kaçar tarafından kuruldu.

Karova Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Karova Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Uçar tarafından kuruldu.

Ahmet Aras: Kaçak yapılara karşı çalışmalarımız sürüyor!

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras yaptığı açıklamada Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte kaçak yapılara karşı net bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Ahmet Aras, Yahşi'deki araziye kaçak yapı dikti iddiası!

CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, 2013 yılında belediyeden kiraladığı arsaya Bistro Bar yaptı. Aras, hukuksuz yapı kayıt belgesi çıkardı, araziye kaçak yapı dikti ve başkan olunca da üzerine çöktü

Müjde Ar: Evim kaçaksa yıkın!

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Müjde Ar'ın Bodrum Gündoğan'da bulunan evinin kaçak olduğu iddilarının üzerine ünlü oyuncudan açıklama geldi...

Kale Taşınmaz Değerleme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi kuruldu!

Kale Taşınmaz Değerleme Ve Danışmanlık Anonim Şirketi bugün Büyükçekmece’de 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mesut Kaçar ve Levent Özkülekçi tarafından kuruldu.

Belçim Bilgin Kaş ve Fethiye civarlarında çiftlik arıyor!

Güzel oyuncu Belçim Bilgin Kaş ve Fethiye civarlarında kendine uygun bir çiftlik arıyor...

Kapalıçarşı'daki döviz bürosunda kaçak yapılar söküldü!

Kapalıçarşı’da, kaçak tadilat yapıldığı bildirilen döviz bürosunda sonradan eklenen yapılar belediye ekipleri tarafından söküldü.

ROTA52 Mimarlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ROTA52 Mimarlık İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 500 bin TL sermaye bedeli ile Muhammet Kaçar tarafından kuruldu.

Ahmet Kaçar Haberi

Ahmet Kaçar

Aziziye Teknik Yapı Denetim Limited Şirketi, Ahmet Kaçar tarafından 10 bin TL'lik sermaye ile 13 Ağustos'ta kuruldu. Aziziye Teknik Yapı Denetim Limited Şirketi hissesinin tamamı Ahmet Kaçar'a ait. 


Aziziye Teknik Yapı Denetim Limited Şirketi iş konusu;Şirketin amacı can ve mal güvenliğini teminen imar planınafen sanat ve sağlık kurallarına,standartlarına uygun kaliteliyapı yapılması için proje ve yapı denetimini yapmaktır.Şirketbu amacını gerçekleştirirken yapı denetimi ile ilgili yasaların amir hükümlerine aynen uyacaktır.


Aziziye Teknik Yapı Denetim Limited Şirketi adres: Ümraniye, Armağanevler Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, No:221...