Akkent Konutları ekonomi

Akkent Konutları ekonomi

Akkent Konutları Ekonomi Sohbetleri’nin ilk toplantısında konuşan Prof. Dr. Şükrü Kızılot, OSTİM ve İvedik OSB üyelerine yeni torba kanundaki vergi düzenlemeleri ile güncel vergi uygulamalarını anlattı.

Akkent 6 2018 sonunda teslim!

Ankara’daki Akkent Konutları’nın mimarı, Ünal Akpınar A.Ş. tarafından hayata geçirilen ve Akkent Konutları’nın 6’ıncı etabı olan, ‘Akkent 6 AVM Ev-Ofis’ projesinde çalışmalar devam ediyor.

Akkent Paradise Gardens Evleri ne zaman teslim?

Akkent Paradise Gardens Konutları Ankara Batıkent'te inşa ediliyor. Projede dairelerin büyüklükleri 166 ile 185 metrekare arasında değişiyor. Peki Akkent Paradise Gardens Evleri ne zaman teslim edilecek?

Akkent Paradise Konutları Ankara fiyatları!

Akkent Paradise Konutları Ankara fiyatları 305 bin liradan başlayarak yükseliyor. Akkent Paradise Gardens Ankara projesinde 432 daire, 36 cadde mağazası ve Akkent Çarşı AVM yer alıyor...

Şükrü Kızılot, Akkent Konutları Ekonomi Sohbetleri'nde konuşma yaptı!

Akkent konutları Ekonomi Sohbetleri’nin ilk toplantısında konuşan Prof. Dr. Şükrü Kızılot, OSTİM ve İvedik OSB üyelerine yeni torba kanundaki vergi düzenlemeleri ile güncel vergi uygulamalarını anlattı...

Akkent Konutları Ekonomi Sohbetleri'nin ilki gerçekleşti!

Akkent Konutları Ekonomi Sohbetleri'nin ilk toplantısında konuşan Prof. Dr. Şükrü Kızılot, OSTİM ve İvedik OSB üyelerine yeni torba kanundaki vergi düzenlemeleri ile güncel vergi uygulamalarını anlattı.

Akkent Konutları ekonomi sohpetleri yapıldı!

Akkent Konutları Ekonomi Sohbetleri’nin ilk toplantısında konuşan Prof. Dr. Şükrü Kızılot, OSTİM ve İvedik OSB üyelerine yeni torba kanundaki vergi düzenlemeleri ile güncel vergi uygulamalarını anlattı.

Akkent Paradise Gardens projesinde 295 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Ünal Akpınar tarafından Ankara Batıkent'te inşa edilen Akkent Konutları'nın son projesi Akkent Paradise Gardens, tasarruflu binaları tercih eden müşterilerin beğenesine sunuluyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 295 bin TL'den başlıyor.

Akkent Paradise Gardens Residence projesinde Cennet Bahçeleri kurulacak!

Akkent Paradise Gardens Residence, geniş yeşil alanlan, konforlu konutları, spor alanlan ve sosyal olanaklan ile Ankara'nın en kapsamlı rekreasyon alanına sahip ve en çok kazandıran konut projesi olacak.

Akkent'e Cennet Bahçesi kurulacak!

Ünal Akpınar A.Ş. tarafından gerçekleştirilen Akkent Konutları'nın son projesini çevre düzenlemesi için akademisyenlerle birlikte bir çalışma başlatıldı. Burada, akademisyenlerin de bulunduğu ekibin seçtiği ağaç ve çiçekler kullanılacak.

Akkent Konutları'nın son projesi: Akkent Paradise Gardens!

Akkent Konutları ' nın son projesi Akkent Paradise Gardens tasarruflu binalarından konumuna, sağlıklı yaşam merkezlerinden yeşil alanlarına kadar birçok özelliğiyle cazibe merkezi olmaya aday projelerden...

Akkent Paradise Gardens projesine Cennet Bahçeleri kurulacak!

Akkent Konutları'nın son projesi Akkent Paradise Gardens tasarruflu binalarından konumuna, sağlıklı yaşam merkezlerinden yeşil alanlarına kadar birçok özelliğiyle cazibe merkezi olmaya aday projelerden. Projenin temeli Ekim ayında atılacak.

Akkent Paradise Gardens Ankara'da yükseliyor! 295 bin liraya 2+1!

Ünal Akpınar A.Ş. güvencesiyle gerçekleştirilen Akkent Konutları'nın son projesi Akkent Paradise Gardens tasarruflu binalarından konumuna, sağlıklı yaşam merkezlerinden yeşil alanlarına kadar her yönüyle kazanmak isteyenlerin yeni adresi…

Akkent Konutları Temmuz'da teslim edilecek!

BATIKENT, markalı konut projesinin bölgeye akın etmesiyle öne çıktı. Geniş bulvarları, yeşil alanları ile yaşam ve ulaşım kolaylığıyla öne çıkıyor. Akkent Konutları 4'te konut teslimlerinin Temmuz'da gerçekleştirilmesi planlanıyor...

Akkent Konutları ekonomi

Akkent Konutları ekonomi Akkent Konutları ekonomi

Anonim şirketin limited şirkete göre daha avantajlı olduğuna dikkat çeken Prof. Dr. Şükrü Kızılot, şirket sahiplerini uyardı ve “limited şirketinizi bir an önce anonim şirket haline dönüştürün’’ dedi.


13 Ekim Dünya Konut Günü dolayısıyla İvedik OSB ev sahipliğinde, Ünal Akpınar A.Ş’nin sponsorluğunda İvedik Organize Sanayi Bölgesi Toplantı ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminerin açılış konuşmasını OSTİM OSB Başkanı Hasan Gültekin ve Ünal Akpınar A.Ş. Genel Müdürü Birol Akpınar yaptı. Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Görevlisi Salih Zeki Salalı da konut sektöründeki yeni trendler hakkında bilgi verdi.


Prof. Dr. Şükrü Kızılot, seminerde yeni torba kanundaki vergi düzenlemeleri hakkında ayrıntılı bilgi verdi. “Torba Kanun”un 67 kanun ile 4 kanun hükmünde kararnamede değişiklik yaptığını anlatan Prof. Dr. Kızılot, TBMM’ye “torba” olarak gelen kanunun “çuval” olarak...