aktürk yapı ismet ergül

aktürk yapı ismet ergül

Aktürk Yapı Endüstrisi Genel Müdürü İsmet Ergül kimdir? İsmet Ergül hangi bölümden mezun oldu? İşte, Aktürk Yapı Endüstrisi Genel Müdürü İsmet Ergül'ün eğitim ve iş hayatına dair merak ettikleriniz...

İsmet Ergül Emlak Kulisi'ne konuk oldu!

SkyTurk 360'daki Emlak Kulisi Programına Aktürk Yapı Genel Müdür İsmet Ergül konuk oldu

Acarkent'in 'yapı ruhsatları iptal edildi' iddialarına yalanlama!

Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar, Acarkent’in yapı ruhsatlarının iptal edildiğiyle ilgili haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Tube Çelik Yapı Proje Geliştirme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tube Çelik Yapı Proje Geliştirme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sultanbeyli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İsmet Kama tarafından kuruldu.

Sanat Dizayn Yapı Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sanat Dizayn Yapı Dekorasyon İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sancaktepe'de 100 bin TL sermaye bedeli ile İsmet Yağmur tarafından kuruldu.

Düzen İzolasyon Yapı Ve İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Düzen İzolasyon Yapı Ve İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik’te 10 bin TL sermaye bedeli ile İsmet Şahin tarafından kuruldu. 

Almir Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Almir Yapı İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi İsmet Özacet tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Kara Kalem Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kara Kalem Yapı İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Sanayi İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi ismet Alagöz tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Akcan Yapı'dan Bursa'da fark yaratacak projeler!

Bursa'da 2001'den beri faaliyet gösteren Akcan Yapı, bölgede bugüne kadar yüzlerce konut inşa etti. Akcan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Akça, fark oluşturacak projelere imza atarak sektörde ön plana çıktıklarını belirtti.

Planz Yapı İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Planz Yapı İnşaat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Aytaç Aktürk, Cahide Hicran Omaç ve Özgür Akyol ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Güvenler Grup Yapı Dekorasyon Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güvenler Grup Yapı Dekorasyon Ve Ticaret Limited Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Mehmet Güven ve İsmet Güven imzasıyla kuruldu.

Agistanbul Yapı Denetim Limited Şirketi kuruldu!

Agistanbul Yapı Denetim Limited Şirketi 50 bin TL sermaye ile bugün İsmet Kama ve Azat Mirkan ortaklığında kuruldu.

DM Dekorasyon Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DM Dekorasyon Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketi, İsmet Ünal tarafından 200 bin TL sermaye ile 25 Mayıs'ta Sultangazi, Gazi Mahallesi, 1411 Sokak'ta kuruldu.

Teciman Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Teciman Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İsmet Teciman tarafından 100 bin TL sermaye ile 11 Nisan'da Ümraniye, Esenkent Mahallesi, Kurtuluş Caddesi, Elzem Sokak'ta kuruldu.

Tekinalp Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Tekinalp Yapı Limited Şirketi, İsmet Tekinalp tarafından 48 milyon TL sermaye ile 16 Aralık 'ta İstanbul İl' i, Kadıköy, Caddebostan Mahallesi, Agahefendi Sokak 'ta kuruldu.

aktürk yapı ismet ergül Haberi

aktürk yapı ismet ergül

İsmet Ergül kimdir?

İsmet Ergül, 1982 yılı ODTÜ İnşaat Mühendisliği Fakültesi mezunlarından. İsmet Ergül lisans eğitiminin ardından ODTÜ’de Yapım Stratejisi alanında yüksek lisansını yaptı. 


1987 yılında ise ODTÜ İşletme Bölümü'nün Üst Düzey Yöneticilik Sertifikası programını "Üstün başarı" ile tamamlayan İsmet Ergül bugün, Aktürk Yapı Endüstrisi Genel Müdürü.


İsmet Ergül, METİŞ ve STFA gibi Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketlerinde çeşitli görevlerde çalıştıktan sonra 2003 yılında Aktürk'e Genel Müdür olarak katıldı.


Aktürk Yapı Genel Müdürü İsmet Ergül, Aktürk Yapı ile ilgili düşünceleri şöyle: "Kullandığınız malzemenin önemi var. Kullandığınız boya, hijyen belgeli olmalı. Yoksa gaz salar. Ahşabın içinde tutkal var. Bunların hepsinde hijyen belgesi olan ürünler kullanıyoruz. Yapımda yer, projesi, metodolojisi, dördüncüsü yapımdır. İnsan kaynağına dayanır. Beşinci ayağı, yaptığınız yapıya sahip çıkmaktır. Bitirip gitmek yok. Rapsodi'de...